Interneta veikals “Smartkids.lv” piedāvās ergonomiskos krēslus un galdus bērniem ar 15% atlaidi!Ergonomisko bērnu preču interneta veikals “Smartkids.lv” izstādes mēnesī, no 1. līdz 30. aprīlim, visām ergonomiskajām bērnu mēbelēm (galdiem un krēsliem) piedāvā 15% atlaidi.

Lai galdu un krēslu varētu saukt par ergonomisku, tiem ir jāsader kā cimdam ar roku. Lai tā būtu, bērna krēslam un galdam ir jābūt regulējamam atbilstoši bērna augumam un tā proporcijām. Galdam jābūt regulējamam gan augstumam, gan darba virsmas slīpumam, savukārt krēslam jābūt regulējamam gan atzveltnes augstumam, lai pareizi tiktu atbalstīta mugura, gan sēdekļa augstumam un dziļumam, lai bērns sēdētu pareizi attiecībā pret galdu. Šādas mēbeles burtiski “aug” kopā ar bērnu no 4 līdz 18 gadiem.

Aicinām apskatīt plašo piedāvājumu interneta veikalā www.smartkids.lv un izstādē “Bērnu pasaule 2018”, lai novērtētu preču kvalitāti klātienē. Izstādē gaidīsim jūs kopā ar bērnu, lai mūsu ergonomikas eksperti var palīdzēt izvēlēties tieši jūsu bērnam piemērotākās mēbeles.

“Smartkids.lv” ir Latvijā pirmais un vienīgais specializētais bērnu ergonomisko preču interneta veikals, kas piedāvā cenas un kvalitātes ziņā labākos ergonomiskos krēslus, galdus, mugursomas pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, kā arī ergonomiskus labroču un kreilīšu rakstāmpiederumus.

Interneta veikala “Smartkids.lv” īpašniece un vadītāja Ildze Voita labprāt ikvienam sniegs individuālas konsultācijas!

Kontakti:

www.smartkids.lv
ildze@smartkids.lv
Tel. 29433366
Darba laiks 24/7, bez brīvdienām un svētku dienām.