“Karla” - skaistiem svētkiem & siltai ikdienai!Zīmols “Karla” izstādē “Bērnu pasaule 2018” prezentēs jauno SVĒTKU MIRKĻU kolekciju, kas ir adīta un tamborēta no augstas kvalitātes merino vilnas, apdarināta ar mežģīnēm un pērlītēm. Lielisks papildinājums Jūsu kāzām, kristībām, raudzībām un citiem svētku mirkļiem.

SVĒTKU MIRKĻU kolekcijā ietilpst pērļotas kleitas gan mazajām tikko dzimušām princesēm, gan jaunajām dāmītēm līdz pat piecu gadu vecumam. Mazas čībiņas, lacītes, cepurītes, jaciņas, bikses, šorti – viss, lai mazulis īpašajos svētkos justos labi un ērti.

Izstādē būs pieejama arī zīmola “Karla” iepriekšējā kažokādas kolekcija, kurā ietilpst zeķītes, kažokādas zaķi un jaciņas.

Izstādes “Bērnu pasaule 2018” laikā katram pirkumam “Karla” stendā būs dāvaniņas!

“Karla” misija ir radīt patīkamas sajūtas, komfortu, prieku bērnos un viņu vecākos! Prieku dāvināt, prieku saņemt un prieku valkāt!

Zīmols “Karla” dzima kā māmiņas vēlme mazuļa gaidīšanas laikā siltās sajūtas ietērpt fiziskā materiālā. Tā tapa pirmie “Karla” zābaciņi. Zīmols līdz ar bērniem aug un mērķtiecīgi attīstās. Tas priecē un ļauj ietērpt vissirsnīgākās sajūtas un vēlējumus “Karla” izstrādājumos, kurus dāvināt mazulim nākot pasaulē, raudzībās un citos īpašos, priekpilnos brīžos, kad vēlamies paust mīlestību.

“Karla” klienti ir cilvēki, kas novērtē kvalitāti, komfortu, skaistu un lakonisku dizainu. Tie ir cilvēki, kuri tic, ka jau no bērnības svarīgi bērniem radīt priekšstatu par vērtībām. “Karla” klienti priecājas par dzīvi, saskata skaistumu detaļās un labprāt iepriecina sevi un mīļos arī ikdienā.

Vairāk:
www.karla.lv

Seko mums!
www.facebook.com/KarlaGirlOfCloud
www.instagram.com/karlagirlofcloud/