Īpašs pūriņš pašiem mazākajiem no “ViKrEm”!Izstādē “Bērnu pasaule 2018” tiks piedāvātas “ViKrEm” jaunākās zīdaiņu latviskā pūriņa kolekcijas – pirmie komplektiņi, īpaši latviskie krekliņi, kā arī inovatīvie produkti – “Gudrās mīļsedziņas” jaunā dizainā, bambusa-dzintara diegu sedziņas un dzintara diegu paladziņi. Būs arī īpašie piedāvājumi – drēbītēm atlaides līdz pat 50% un loterija ar iespēju laimēt 100 eiro dāvanu karti no “ViKrEm”!

Kā atzīst ģimenes uzņēmuma “ViKrEm” dibinātāji, divu gadu laikā, kopš izveidošanas, tas ir krietni audzis, jo tieši šogad izstādē “Bērnu pasaule 2018” spēs prezentēt pirmā pūriņa komplektiņus ar latviešu zīmēm, jau iepriekš iemīļotos latviskos krekliņus, adītās žaketītes ar koka podziņām, plediņus, kurus rada paši.

Būs iespēja iepazīt arī sadarbības partneru kolekcijas, kuras “ViKrEm” pārstāv visā Baltijā!

Būs pieejama EKO zīmola produkcija – “Gudrās mīļsedziņas”, kuras silda tad, kad ir vēss, bet atdzesē tad, kad ir karsts, līdz ar to mazulim nesalt un nav par karstu. Būs arī jaunais inovatīvais produkts – adītas bambusa-dzintara diegu sedziņas, kas ir īpašas ar dzintara dziednieciskajām spējām un pozitīvo iedarbību uz mūsu ķermeni.
Līzās iepriekšminētajam būs arī daudzfunkcionālie pakaviņi, kuri līdz šim ir iemīļoti ļoti, ļoti, kā arī unikālās kokvilnas/adījuma ligzdiņas, ietinamie autiņi un autokrēsliņu aksesuāri vasarai.
No “Kitikate” zīmola varēs sarūpēt pūriņu un pirmās drēbītes no organiskās kokvilnas, kā arī iepazīt jaunāko no 3D kolekcijām šai vasarai. Zīmola “Kralia” radītāji pārsteigs ar cakiņām meitiņām šai vasarai un pavasarim.

Šogad pirmo gadu “ViKrEm” stendā izstādē būs iespēja arī daudz ko „noķert” ar atlaidēm līdz pat 50%, būs arī atsevišķas organiskās kokvilnas kolekcijas ar patīkamām atlaidēm. Pirkumi virs 50 eiro piedalīsies lieliskā loterijā, kur galvenā balva būs 100 eiro dāvanu karte no mūsu veikaliņa. Pie mums būs jautri, skaisti un atraktīvi!

“ViKrEm” ir ģimenes uzņēmums, kurš rada īpašas latviskās kolekcijas pašiem mazākajiem, kā arī piedāvā īpašas un pārdomātas kolekcijas no sadarbības partneriem, domājot par to, lai pie mums būtu mīļāk, skaistāk un citādāk, gatavojoties lielajam notikumam – mazulīša sagaidīšanai.

Vairāk: www.vikrem.lv
Veikala adrese: A. Čaka iela 99 (pagrabiņā), Rīga

Seko mums!
www.facebook.com/ViKrEmlv/