“Kidbox.lv”, “Bigparty.lv” un “Mastudio.lv” priecēs mazos ar dažādām atrakcijām!Vienotā ekspozīcijā izstādē “Bērnu pasaule 2018” sevi prezentēs “Kidbox.lv” , “Bigparty.lv” - Lounge Neo Club un “Mastudio.lv”, piedāvājot dažādas aizraujošas atrakcijas mazākiem un lielākiem bērniem – neona istabu, zinātniskos eksperimentus, meistarklases, dzīvnieku šovu, ziepju burbuļu šovu un vēl daudz ko citu!

Bērniem līdz 5 gadu vecumam noteikti patiks dažādi bumbu baseini ar jaunajām “Marmelad” krāsas bumbām, lielāki un mazāki slidkalniņi, šūpoles, slidkalniņš-trase ar mašīnu, kājminamās mašīnītes, tuneļi un vēl citas atrakcijas.

Tas nav viss! Līdzās darbosies meistarklašu stūrītis, notiks dzīvnieku šovs, ziepju burbuļu šovs, kā arī būs iespēja spēlēt spēles ar animācijas tēliem.

Prieku un pārsteigumu ikvienam sniegs neona istaba, kurā notiks zinātniskais šovs ar spīdošiem ķīmijas eksperimentiem. Turpat tiks prezentēts arī viss nepieciešamais neona ballītei – trauki, dekorācijas, akvagrims un pat torte, kas tumsā spīd!

Tiks prezentētas arī šogad aktuālās dekorācijas vienradža tematikā.

Vairāk:
www.kidbox.lv/lat/
www.bigparty.lv
mastudio.lv