Bērnu apģērbu zīmols „PETRA” prezentēs jauno pavasara-vasaras kolekciju!Izstādes viesiem būs iespēja iepazīties ar zīmola “PETRA” jaunāko 2018. gada pavasara/vasaras kleitu kolekciju meitām. “PETRA” stenda plauktos plašā klāstā sarūpēti tērpi meitenēm gan saulainām vasaras dienām, gan varēs izvēlēties un pasūtīt svētku kleitu izlaidumiem. Mežģīnes, rišas, gaisīgi volāni, ziedu raksti un pasteļtoņi raksturo jaunākās kolekcijas kleitas! Piedāvājumā būs arī „PETRA” krāsainās pavasara cepurītes meitenēm.

Petras sapņu kleitas ļaus meitenēm justies ne vien ērti un brīvi, bet arī izskatīties skaisti. Tērpu siluetos izceļas brīvas līnijas, neticams vieglums un elegance, arī parūpējoties par pusaudzēm piemērotiem piegriezumiem. “Petra” kolekcijās tiek izmantoti paši augstvērtīgākie audumi košās un dzīvespriecīgās krāsās.

Zīmola „PETRA” stenda apmeklētājiem īpašais piedāvājums – 10% atlaide vasaras kolekcijas tērpiem tikai izstādē „Bērnu pasaule 2018”!

“Petra” – Latvijas bērnu apģērbu zīmols, kas dibināts 2010. gadā un piedāvā apģērbu ikdienas piedzīvojumiem un svētku notikumiem meitenēm augumā no 74 cm līdz 170 cm. Apģērbs tiek ražots Rīgā. Pēc pasūtījuma darina arī tērpus dziesmu un deju kolektīviem.

“PETRA” – mazas kleitas lieliem piedzīvojumiem!

Uz tikšanos Ķīpsalā!

Vairāk: www.petra.lv

Seko mums!
www.facebook.com/PetraLV/
www.instagram.com/petra_lv/