“Bogema Lingerie” apakšveļa jaunajām māmiņām un grūtniecēm!


Ar prieku gaidīsim jaukas jaunas māmiņas un grūtnieces savā stendā izstādē “Bērnu pasaule 2019”, kur prezentēsim “Bogema Lingerie” pavasara-vasaras apakšveļas modes kolekcijas jaunumus. Palīdzēsim noteikt savu pareizo krūšu izmēru un atrast ideālo modeli, kas ļaus justies ērti un būt skaistai!

Jaunākās tendences un modes krāsas, mežģīnes, zīdaina atlasa pieskāriens, ziedu un grafiskie raksti, bantītes un rozītes, ekoloģiski tīrie materiāli, kokvilna un bambusa šķiedras – tāda ir mūsu jaunā kolekcija.

Mūsu produkcija ir apakšveļa māmiņām un grūtniecēm. Mēs parūpēsimies par jūsu krūšu veselību un bērniņa komfortu.
Palutiniet sevi ar grezno apakšveļu. Vasaras karstumam peldkostīmi, kokvilnas naktstērpi un mājas tērpi, koriģējoša apakšveļa pēc dzemdību periodam. Par īpaši izdevīgām cenām varēsiet iegādāties vairākus modeļus. Liela izmēru izvēle. Dāvanā atlaižu kupons mūsu partneru veikalos.

Zīmola “Bogema Lingerie” ražošana atrodas Latvijas skaistāka vēju pilsētā Liepājā. Mūsu izstrādājumi ir skaista un mūsdienīga apakšveļa, kas radīta grūtniecēm un māmiņām, kas baro bērniņu ar krūti. Būt māmiņai ir tik skaisti!

Vairāk:
www.bogemalv.com
www.bogemalingerie.com
www.pinterest.fr/bogemalingeriematernity
www.facebook.com/bogemamaternite
www.facebook.com/bogema.lv