Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:

Izstādes ziņas

[31.03.2017.] Aktīvās atpūtas izstādes pulcēja vairāk nekā 22 tūkstošus apmeklētāju!

26. martā Ķīpsalā veiksmīgi noslēdzās izstādes “Motocikls 2017”, “Baltic Boat Show 2017”, “Medības un makšķerēšana 2017” un “Atpūta un sports 2017”, kur iepazīt karstākos sezonas jaunumus, veikt pasūtījumus un pirkumus bija ieradušies 22 234 interesenti!
Lasīt vairāk >>>

[09.03.2017.] Aktīvās atpūtas un sporta izstādes Ķīpsalā iestartēs pavasari!

No 24. līdz 26. martam ar aktīvās atpūtas un sporta izstādēm „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017” Ķīpsalā tiks iestartēts pavasaris! Velosipēdi, motocikli, jahtas, laivas, preces sportam un tūrismam, makšķernieku un mednieku piederumi – teju viss, lai sagatavotos gada siltākajai sezonai!
Lasīt vairāk >>>

[20.02.2017.] Martā Ķīpsalā notiks četras aktīvās atpūtas un sporta izstādes

No 24. līdz 26. martam ar aktīvās atpūtas un sporta izstādēm „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017” Ķīpsalā tiks iestartēts pavasaris! Trīs dienas pasākums pulcēs vairāk nekā 22 tūkstošus interesentu – sportistus, ceļotājus, atpūtniekus, makšķerniekus, medniekus, motociklistus, visdažādākā ūdenstransporta cienītājus un ekstrēmās atpūtas piekritējus.
Lasīt vairāk >>>Dalībnieku ziņas

Tiem, kam burāšana ir dzīvesstils!

Izstādē „Baltic Boat Show 2017” piedalās arī uzņēmums „Bofors”, kas sadarbībā ar vadošajiem ražotājiem, piedāvā jaunas un lietotas jahtas, kā arī visu nepieciešamo aprīkojumu ūdenstransportlīdzekļiem un to īpašniekiem, sākot no mazas skrūvītes līdz ģeneratoriem, dzinējiem, elektronikai, krāsām, traukiem un apģērbam, kā arī nodrošinām apkopi.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties! SUP dēļi ar inovatīvie risinājumiem

SIA "Kolibri Grupa" izstādē „Atpūta un sports 2017” piedāvās iepazīties ar Red Paddle Co SUP dēļu un airu jauno kolekciju. Red Paddle Co ir viens no vadošajiem piepūšamo SUP dēļu zīmoliem pasaulē, kas pazīstams pateicoties kavlitātei un inovācijām. Aktīvs darbs pie inovācijām un to ieviešanas nodrošina, ka piepūšamie SUP dēļi kļuvuši ne vien ērti glabājami un transportējami, bet arī izturīgi, viegli un ātri.
Lasīt vairāk >>>

“Regate “ prezentēs Laser klases švertlaivu un manuālos piekaramos dzinējus

Pasaules labāko burāšanas inventāra ražotājfirmu pārstāvis Latvijā, firma «Regate» izstādes “Baltic Boat Show 2017” apmeklētājus iepazīstinās ar jaunumus, tostarp manuālo piekaramo dzinēju un, Laser klases švertlaivu.
Lasīt vairāk >>>

„Laivu Nams” piedāvā premium klases piepūšamās laivas „GLADIATOR”

„Laivu Nams” piedāvā premium klases piepūšamās laivas „GLADIATOR”, oriģinālas un praktiskas laivas makšķerniekiem, modīgi jaunumi aktīvai atpūtai uz ūdens : S.U.P., smailītes un pārējas.
Lasīt vairāk >>>

Izbaudi „zaļu” laivošanu ar „Rupuci”!

RUPUCIS - tas ir gudrs un "zaļš" veids, kā doties dabā un izbaudīt gan mieru un atpūtu, gan piedzīvojumu un adrenalīnu. Kopš izstādes „Atpūta un sports 2016”, kad mazlaiviņa „RUPUCIS” pirmo reizi "izgāja tautās", tas apguvis Amatu, Gauju, Lubānu un citus Latvijas ūdeņus, kur sagādā prieku un jautrību saviem saimniekiem.
Lasīt vairāk >>>

Beaver piedāvā kanoe laivas, kajakus, SUP sērfa airdēļus un SOT kajakus

Latvijā arvien lielāku popularitāti gūst nobraucieni ar Beaver kanoe laivām. Lielākie šīs aktīvās atpūtas cienītāji izvēlas iegādāties savas kanoe laivas, tā kļūstot neatkarīgi no laivu nomas piedāvājumiem. Sava laiva – tas ir personiskāk. Tāpat Beaver kanoe laivas izvēlas tūrisma un aktīvās atpūtas pakalpojumu sniedzēji, kuriem piedāvājumā ir laivu noma.
Lasīt vairāk >>>

Aplūko F1 tipa divvietīgo ātrumlaivu un laimē braucienu kopā ar pasaules čempionu divvietīgā formulā!

Ikviens interesents, liels un mazs, ir aicināts apmeklēt Latvijas ūdens motosporta stendu aktīvās atpūtas izstādē " Atpūta un sports 2017"!
Lasīt vairāk >>>

Alumīnija motorlaivu 54 Bow Rider Cross tagad vēl klusāka un komfortablāka!

Uzņēmums „Baltic Boats”, kas pārstāv Latvijā pazīstamo Somijas motorlaivu un kuteru ražotāju YAMARIN, izstādē eksponēs 2016. gada jaunumu: alumīnija motorlaivu 54 Bow Rider Cross.
Lasīt vairāk >>>

Sportland piedāvās Helly Hansen apģērbus un apavus, Bottecchia un Esperia velosipēdus, K2 skrituļslidas u.c.

Ar vadošo burāšanas zīmolu Helly Hansen un Bottecchia Tavai piedzīvojumu kārei robežu nebūs. Izstādē “Atpūta un Sports” @Sportland piedāvā jaunās kolekcijas Helly Hansen apģērbus un apavus, plašu Bottecchia un Esperia velosipēdu klāstu, K2 skrituļslidu modeļus un, lonboardu un penny bordu cienītājiem, ekskluzīvus piedāvājumus no Moui & Sons. Atlaides līdz pat -50%!
Lasīt vairāk >>>

Lietuvas kompānija "Valtinė" piedāvā plašu laivu, piekarināmo motoru un citu kuģu aprīkojumu

"Valtinė" - Lietuvas uzņēmums, kas piedāvā plašu laivu, piekarināmo motoru un citu kuģu aprīkojumu, gan mazumtirdzniecībā gan vairumtirdzniecībā. "Valtine" ir oficiālais izplatītājs Lietuvā un Latvijā šādiem ražotājiem:
Lasīt vairāk >>>

Alumīnija motorlaiva 54 Bow Rider Cross tagad vēl klusāka un komfortablāka!

Uzņēmums „Baltic Boats”, kas pārstāv Latvijā pazīstamo Somijas motorlaivu un kuteru ražotāju YAMARIN, izstādē eksponēs 2016. gada jaunumu: alumīnija motorlaivu 54 Bow Rider Cross.
Lasīt vairāk >>>

Nippon Auto piedāvās pasaulē populāros Honda Marine produktus

Nippon Auto ir autorizēts pilna servisa Honda dīlercentrs, kurš nodarbojas ar jaunu Honda vieglo automašīnu tirdzniecību un servisu, Honda dārza un industriālās tehnikas, kā arī ar laivu un laivu dzinēju tirdzniecību un servisu, pārstāvot Honda, Honda Engines, Honda Power Equipment un Honda Marine zīmolus.
Lasīt vairāk >>>

“Laivu lietas” piedāvā daudz dažādu jaunumu. Iepazīsties!

Šogad “LAIVU LIETAS” izstādē “Baltic Boat Show 2017” piedalīsies ar dažādiem jaunumiem. Būs apskatāmas un iegādājamas uz vietas ROBLINE profesionālas virves, FUSION MARINE audio tehnika un, protams, BALTIC drošības un glābšanas aprīkojums.
Lasīt vairāk >>>

“Jūras mācību centrs GGB” piedāvā buru un motorjahtu apmācību!

Izstādē “Baltic Boat Show 2017” „Jūras mācību centrs GGB” iepazīstinās ar buru un motor jahtu apmācību, kas notiek gan pēc Latvijas, gan – Igaunijas programmas.
Lasīt vairāk >>>