Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:

Beaver piedāvā kanoe laivas, kajakus, SUP sērfa airdēļus un SOT kajakus

Latvijā arvien lielāku popularitāti gūst nobraucieni ar Beaver kanoe laivām. Lielākie šīs aktīvās atpūtas cienītāji izvēlas iegādāties savas kanoe laivas, tā kļūstot neatkarīgi no laivu nomas piedāvājumiem. Sava laiva – tas ir personiskāk. Tāpat Beaver kanoe laivas izvēlas tūrisma un aktīvās atpūtas pakalpojumu sniedzēji, kuriem piedāvājumā ir laivu noma.

Beaver  stendā būs redzamas un iegādājamas lieliskas kanoe laivas, kajaki, SUP sērfa airdēļi, SOT (sit on top) kajaki. Lieliskas kvalitātes airi Profiplast. Stendā aktīvi darbosies un uz apmeklētāju jautājumiem atbildēs Beaver pārstāvji un personīgi uzņēmuma vadītājs – Uldis Giberts.

Beaver ir ūdens tūrisma inventāra ražotājs un tirgotājs. Beaver izgatavo vairāku modeļu un modifikāciju kanoe laivas – Beaver Deck, Beaver Lux un Beaver Active Lux. Kanoe laivas ir ar unikālu dizainu. Tās ir ar nelielu svaru, tāpēc ir viegli pārvietojamas, un ar lielu kravnesību, kas ļauj paņemt līdzi visu nepieciešamo, lai dotos nobraucienā uz vairāk kā divām dienām. 

Vairāk:
www.kanoecentrs.lv (preču sortiments ar cenām)
www.canoebeaver.com (ražoto preču apraksti, informācija)
www.kurzemeslaivas.lv (laivu noma)
Tel. uzziņām- +371 26116933