Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
Aicina uzņēmumus pieteikties kopstendā izstādē "Riga Food 2016"

Agroresursu un ekonomikas institūts (AREI) aicina uzņēmumus pieteikties vietai Latvijas kopstendā izstādē "Riga Food 2016", kurš, kā katru gadu, atradīsies izstāžu halles centrā.

Izstāde "Riga Food 2016’’ notiks no 7. līdz 10. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, un tai ir liela nozīme pārtikas nozares attīstības veicināšanā un starpvalstu sadarbības sekmēšanā.

AREI un Zemkopības ministrija, īstenojot programmu par atbalstu tirgus veicināšanai ar mērķi palielināt un diversificēt Latvijas lauksaimniecības un pārtikas preču eksportu piedāvā līdzfinansējumu dalībai Latvijas uzņēmumu kopstendā.

AREI nodrošina izstādes dalībniekus ar līdzfinansējumu līdz 40% (tiešais maksājums Latvijas kopstenda dalībniekam) no neaprīkotas ekspozīcijas platības maksas, nepārsniedzot 18 kvadrātmetru platību. Ja pretendentu iesniegumos norādītā līdzfinansējuma summa pārsniedz līdzfinansējumam plānoto kopējo finansējumu, AREI veic noteiktās atbalsta intensitātes proporcionālu sadalījumu.

Katram izstādes dalībniekam tiek nodrošināts kopīgs un vienots, pilnībā aprīkots stends - dizains, būve, uzņēmuma produkcijas paraugu vitrīna, viena info lete, viens bāra krēsls, apspriežu galds ar krēsliem, atkritumu tvertne, grīdas segums, produkcijas noliktava, stenda tīrīšana, elektrības pieslēgums, bukletu turētājs, uzņēmuma nosaukuma uzraksts uz paneļa un logo.

Uz līdzfinansējumu dalībai kopstendā var pretendēt Latvijā reģistrēts komersants, zemnieku saimniecība, kooperatīvā sabiedrība, kas darbojas lauksaimniecības un pārtikas produktu ražošanas un/vai tirdzniecības jomā, izņemot zivsaimniecības nozari.

Detalizētāku informāciju par pieteikšanos un izmaksām skatiet: http://ej.uz/6ok2

Pieteikuma veidlapa

Uzziņai!
Pagājušajā gadā izstādē „Riga Food 2015” piedalījās 703 uzņēmumi no 37 valstīm. 48 % no dalībniekiem bija Latvijas ražotāji, 18%– Latvijas importētāji un vairumtirgotāji, savukārt 34 % uzņēmumu bija no ārvalstīm. Izstādē varēja paviesoties 15 valstu nacionālo kopstendu – Baltkrievijas, Beļģijas, Čehijas, Igaunijas, Itālijas, Lietuvas, Luksemburgas, Gruzijas, Kanādas, Polijas, Uzbekistānas, Ukrainas un, protams, Latvijas – ekspozīcijās. Četru dienu laikā izstādi apmeklēja 38 539 interesenti, kas ir par 2 % vairāk nekā pērn. Vairāk informācijas: www.rigafood.lv.

Papildus informācijai:
Andra Ūdre
AREI Starptautiskais pārtikas izstāžu projekts
E-pasts: andra.udre@arei.lv
Tālr.: 29441332

Foto no izstādes "Riga Food 2015’’.
Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija