Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka




“Lat EkoFood” iepazīstinās ar Latvijā ražotu pārtiku bērniem!

SIA “Lat EkoFood” izstādē “Riga Food 2016” iepazīstinās izstādes apmeklētājus ar augstas kvalitātes, Latvijā ražotu ekoloģisku pārtiku bērniem, kā arī ar jauniem produktiem plašākam patērētāju lokam.

Zīmols “Rūdolfs” piedāvākvalitatīvu, ekoloģiski tīru, ģeogrāfiskajai videi atbilstošu un veselīgu pārtiku ar augstu uzturvērtību. Šobrīd piedāvājam sortimentā vairāk kā 40 veidu produktus bērniem – augļu un dārzeņu biezeņus, desertus, biezeņus ar gaļu, putras, kā arī citus jaunus produktus gan bērniem, gan pieaugušajiem.
Mūsu produkcijas priekšrocības ir augsta produktu kvalitāte, ko nodrošina rūpīga izejvielu piegādātāju izvēle, kvalitātes kontrole ražošanas procesā un gala produkta pārbaudeatbilstoši izvirzītajām kvalitātes prasībām.

“Rūdolfs” gardais mammas biezenis šobrīd ir vienīgā Latvijā ražotā ekoloģiskā pārtika bērniem, kas nākotnē plāno iekarot tirgu visā Pasaulē. Produkti ieguvuši nomināciju "Latvijas Gada Ekoprodukts 2012" un "Zelta medaļu" par izcilu kvalitāti. 2015.gada martā SIA “Lat EkoFood” ir sertificēts atbilstoši starptautiski atzītajiem BRC (British Retail Consortium – Global Standarts for Food Safety) un FSSC 22 000 (Pārtikas drošības vadības standarts) standartiem.






Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija