Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
„Rāmkalni Nordeco” aicina baudīt gardumus no ogām un augļiem!

SIA “Rāmkalni Nordeco” izstādes „Riga Food 2016” apmeklētājus iepazīstinās ar Latvijā ražotajiem veselīgajiem gardumiem no ogām un augļiem.

“Rāmkalni Nordeco” ir Latvijas uzņēmums, kas ražo veselīgus gardumus no ogām un augļiem. Pārstrādājot produktus, tiek izmantota īpaši saudzīga tehnoloģija, lai nezaudētu to krāsu, smaržu un garšu, kā arī vērtīgās uzturvielas. Ražošanā netiek izmantoti mākslīgi konservanti.

Rāmkalnos tiek ražoti gardumi kā sukādes, pastilas, sīrupi un sulas. Sukādes ir dabīgs, spēcinošs un ar minerālvielām bagāts produkts, kas tiekražots no Latvijā audzētām ogām, augļiem un dārzeņiem. Būtiski ir tas, ka ar sukādēm ir iespējams uzņemt visu to labo, kas ir tādās ogās un augļos, arī vitamīnus, īpaši C un B1! Tās var baudīt ikdienā, dāvināt viens otram vai likt uz svētku galda.

Lai iepriecinātu paši sevi un savus klientus, „Rāmkalni Nordeco” papildinājuši savu sortimentu ar jauniem, lieliskiem produktiem kā sukādes šokolādē un dabīgās limonādes! Mūsu dzērvenes piena šokolādē burtiski kūst uz mēles un viegli dzirkstošā rabarberu limonāde iepriecinās ikvienu! Vairāk: www.ramkalni.lvBiļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija