Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
„ALANIKA” aicina baudīt tējas un izsmidzināmās eļļas!

SIA „ALANIKA” izstādē piedāvās tādu pazīstamu zīmolu kā „Basilur” un „Hazo” tējas veselībai un skaistumam, kā arī „Mantova” izsmidzināmās pārtikas eļļas.

„ALANIKA” stendā jūs varēsiet iepazīties ar vairāk nekā 50 veidu tējām un tējas kokteiļiem, novērtēt lielisko noformējumu, degustēt tēju un kļūt par loterijas dalībnieku.

Jaunumi!

Tējas kapsulās
„BASILUR” piedāvā savu inovatīvo premium klases tēju kapsulās, kas paredzētas lietošanai Nespresso® automātos. Tējas pagatavošana šādā veidā no citām tējas pagatavošanas metodēm atšķiras ar vienmēr nemainīgi lielisko dzēriena kvalitāti. „Basilur” vienmēr ir brīnišķīga dāvana gan sev pašam, gan saviem mīļajiem.

Tēja ar osmantu

Mēs iepazīstināsim jūs arī ar „Hazo” tējas nama jaunumiem, viens no tiem ir „Puer” – tēja ar osmantu, kas pazemina holesterīna līmeni asinīs, palīdz atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, atveseļo kuņģa un zarnu traktu, ir efektīva saindēšanās gadījumā un ļoti nepieciešama („must have”) diabētiķu uzturā.

Izsmidzināmās eļļas

„Mantova” izsmidzināmā eļļa ir veselīga, ērti lietojama, ar minimālu tauku saturu un maksimāli lietderīga, turklāt neaizvietojama palīdze virtuvē. Izstādes laikā mēs dosim iespēju to novērtēt un pamēģināt, sortimentā būs šādas izsmidzināmās eļļas: olīveļļa, olīveļļa ar trifeļu, čili, citronu un ķiploku piedevu, avokado, linsēklu, vīnogu kauliņu un sezama eļļa. Maigās garšas un smalkā aromāta dēļ „Mantova” eļļa lieliski sader ar salātiem, jūras veltēm un gaļas produktiem. Tā ir ideāla, gatavojot zupu, risoto un dārzeņus.

Trīs jaunas garšas:
„Mantova” izsmidzināmā avokado eļļa, „Mantova” izsmidzināmā linsēklu eļļa, „Mantova” izsmidzināmā vīnogu eļļa.

Vairāk info mājas lapā: www.alanika.lv


Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija