Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
„Tukuma piens” prezentēs jaunumu – „Baltais Protein”!

A/S „Tukuma piens” izstādē „Riga Food 2016” Latvijas nacionālajā kopstendā prezentēs vēl nebijušu piena produktu „Baltais” produktu klāstā – „Baltais Protein”.

„Baltais Protein” ir funkcionāls jogurta dzēriens, kas radīts, sadarbojoties ar Londonas Olimpisko spēļu dalībnieku un uztura speciālistu Jāni Leiti. Dzēriens satur īpaši augstu olbaltumvielu līmeni – viena dzēriena porcija satur 22,5 g dabīga piena olbaltumvielu ikdienas enerģijai.

„Baltais Protein” pieejams 250 g iepakojumā ar trim garšas veidiem: vaniļas, greipfrūta un ingvera, un ķiršu. Produkta pagatavošanā izmantoti dabīgi ingvera un ķiršu ekstrakti, kas kā dabīgie antioksidanti nodrošina īpaši efektīvu ķermeņa atjaunošanos pēc fiziskas slodzes. Nodrošinot 2:1 glikozes un fruktozes attiecību, tiek iegūts par 20-55% vairāk enerģijas, tā izdalās vienmērīgāk, palielinot spēju veikt ilgstošas fiziskās aktivitātes un ātrāk atjaunot spēkus pēc fiziskas slodzes. Turklāt, kombinētie ogļhidrāti mazina tauku rezervju veidošanos. Produkts nesatur laktozi, glutēnu un ĢMO.

Vairāk: www.baltais.lv

Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija