Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
Nogaršo „ROGAS” maizīti un konditorejas izstrādājumus!

Latvijas Maiznieku biedrības kopstendā izstādē “Riga Food 2016’’ darbosies arī AS “Roga Agro”, kas piedāvās garšot un iegādāties ’’ROGAS’’ maizīti un konditorejas izstrādājumus.

Īpašie produkti un piedāvājumi izstādē:

  • Tostermaize „Sports” aktīviem cilvēkiem;
  • Rudzu maize ar graudiem un sēklām;
  • Maizīte ar pienu un olām;
  • „Rogas” cepumi;
  • „Rogas” īpašie „Pumpermiķeļi”.

„ROGAS” maiznīca kaislīgi un ar mīlestību ražo vairāk nekā 10 veidu rudzu un rudzu-kviešu maizes, 20 veidu kviešu maizes un graudu maizes, ka arī ap 60 dažādu veidu konditorejas izstrādājumus. Plašs sortiments un pievilcīgas cenas. Produkcija, ko piedāvājam saviem klientiem, tiek ražota gan nakts, gan dienas stundās mūsu mīļajā ceptuvītē Salaspilī.

„ROGAS” konditoreja tiek slavēta par tās bagātīgajam kūkām un tortēm, bagātīgi pildītiem un krāšņi dekorētiem svētku kliņģeriem, burvīgajām smalkmaizītēm un sāļajiem pīrādziņiem, kā arī daudziem citiem konditoreja izstrādājumiem. Vai tā ir maizīte, pīrādziņš vai cepumiņš, „ROGA” izmanto dabīgās izejvielas. Visa produkcija ir īsts roku darbs! Tradīcijas, labas kvalitātes izejvielas un cepšanas prasme ir tikpat svarīga šodien, kā tas bija toreiz, kad mēs sākām mūsu biznesu.

„ROGA” mīļi gaidīs ikvienu izstādē „Riga Food 2016”!

Kontakti:
Mājas lapa: www.rogasmaize.lv
Facebook: www.facebook.com/RogaAgro
Tālrunis: 67981004
E-pasts: maize@rogasmaize.lvBiļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija