Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
Speltas maizi un citus gardus jaunumus prezentēs „Latvijas Maiznieks”

„Latvijas Maiznieks” izstādē „Riga Food 2016’’ no 7. līdz 10. septembrim Ķīpsalā iepazīstinās gan ar jaunajiem produktiem, gan tiem, kas jau atrodami veikalu plauktos. Laipni aicināti mesties gardajā piedzīvojumā ar “Latvijas Maiznieku”!

2016. gadā „Latvijas Maiznieks” pārliecinoši virzās jaunu produktu zīmē. Pateicoties neatlaidīgai un saliedētai komandas sadarbībai, kurā sirdsdarbu ielikuši uzņēmuma darbinieki, sākot no pārtikas tehnologiem līdz pārdošanas nodaļai, tirgū veiksmīgi savu vietu apliecinājuši daudzi jaunumi.

Šogad pārliecinošu cienītāju pulku ieguvusi “Jaunā Speltas tostermaize” ar speltas graudiem, “Pavasara” sēklu maižu sērija un lieliskie kūku biskvīti, kā arī jaunas porcijmaizes “Piccolo”, saldētie “Mini sviesta kruasāni” un citi gardi produkti.

Izstrādājumi no Speltas kviešu miltiem Latvijas pircējiem pagaidām ir jaunums, taču daudzās pasaules valstīs šie produkti ir miljoniem cilvēku ikdienas sastāvdaļa, jo, atšķirībā no citu šķirņu kviešiem, speltas (plēkšņu) kviešu graudi atrodas plēksnēs, kas tos aizsargā no slimībām un kaitēkļiem, kā arī padara izturīgus pret vides piesārņojumu. Speltas kvieši ir viena no senākajām graudaugu kultūrām. Tie izceļas ar augstu uzturvērtību un ir pelēcīgākā krāsā, tātad maizīte nebūs sniegbalta, toties ievērojami veselīgāka, kā arī vieglāk sagremojama, nekā tradicionālā kviešu baltmaize.

„Latvijas Maiznieks” padomā vēl daudzi, brīnumgardi un kvalitatīvi produkti.

Kontakti:
A/S “Latvijas Maiznieks”
Mājas lapa: www.maiznieks.lv
Tālr. +371 67617261
E-pasts: info@maiznieks.lvBiļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija