Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
Speltas maize un citi gardi jaunumi no “Latvijas Maiznieka”

2016. gadā „Latvijas Maiznieks” pārliecinoši virzās jaunu produktu zīmē. Pateicoties neatlaidīgai un saliedētai komandas sadarbībai, kurā sirdsdarbu ielikuši uzņēmuma darbinieki, sākot no pārtikas tehnologiem līdz pārdošanas nodaļai, tirgū veiksmīgi savu vietu apliecinājuši daudzi jaunumi.

Šogad pārliecinošu cienītāju pulku ieguvusi “Jaunā Speltas tostermaize” ar speltas graudiem, “Pavasara” sēklu maižu sērija un lieliskie kūku biskvīti, kā arī jaunas porcijmaizes “Piccolo”, saldētie “Mini sviesta kruasāni” un citi gardi produkti.

Izstrādājumi no Speltas kviešu miltiem Latvijas pircējiem pagaidām ir jaunums, taču daudzās pasaules valstīs šie produkti ir miljoniem cilvēku ikdienas sastāvdaļa, jo, atšķirībā no citu šķirņu kviešiem, speltas (plēkšņu) kviešu graudi atrodas plēksnēs, kas tos aizsargā no slimībām un kaitēkļiem, kā arī padara izturīgus pret vides piesārņojumu. Speltas kvieši ir viena no senākajām graudaugu kultūrām. Tie izceļas ar augstu uzturvērtību un ir pelēcīgākā krāsā, tātad maizīte nebūs sniegbalta, toties ievērojami veselīgāka, kā arī vieglāk sagremojama, nekā tradicionālā kviešu baltmaize.

Uzņēmumam „Latvijas Maiznieks” padomā vēl daudzi, brīnumgardi un kvalitatīvi produkti. Ar lielāko daļu no šī gada jaunumiem, gan tiem, kas jau atrodami veikalu plauktos, gan tiem, kas vēl tikai top, būs iespējams iepazīties izstādē “Riga Food 2016”, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā hallē Nr. 2. 
Laipni aicināti mesties gardajā piedzīvojumā ar „Latvijas Maiznieks”!

Informāciju sagatavoja: 
Baiba Kauliņa-Pakalna
A/S „Latvijas Maiznieks”
Tālr. +371 67617261
E-pasts: info@maiznieks.lv
Mājas lapa: www.maiznieks.lvBiļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija