Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
"Latvijas maiznieks" ar Lielbritānijas sertifikāta palīdzību plāno paplašināt eksporta tirgus

Daugavpils uzņēmums AS "Latvijas maiznieks" ieguvis Lielbritānijas mazumtirdzniecības uzņēmumu asociācijas "British Retail Consortium" (BRC) sertifikātu, kas apliecina produkcijas kvalitāti un ražotāju kā uzticamu partneri tirdzniecības tīkliem.

Sertifikāts ir viens no prestižākajiem un stingrāk regulētajiem pārtikas kvalitātes vadības standartiem pasaulē, kas uzņēmumam pavērs plašas eksporta iespējas uz vairāk nekā 100 pasaules valstīm, kuru mazumtirdzniecības ķēdes atzinušas šo kvalitātes standartu. Patlaban "Latvijas maiznieka" produkciju eksportē uz sešām valstīm - Lietuvu, Vāciju, ASV, Īriju, Lielbritāniju un Bulgāriju.

Sertifikāta iegūšanai bija nepieciešamas arī investīcijas, kuru apjoms piecu gadu laikā ražotnē Daugavpilī sasniedza desmit miljonus eiro, no kā astoņi miljoni bija uzņēmuma ieguldījums, bet divi miljoni - Eiropas Savienības fondu atbalsts.

Modernizācijas rezultātā iegādātas mūsdienīgas ražošanas iekārtas, paplašinātas gatavās produkcijas noliktavas un pilnībā atjaunota ventilācijas sistēma.
Kā liecina "Firmas.lv" dati, "Latvijas maiznieks" pērn strādāja ar 23,94 miljonu eiro apgrozījumu salīdzinājumā ar 21,64 miljoniem eiro iepriekšējā gadā, bet peļņa bijusi 543 650 eiro salīdzinājumā ar 1,72 miljonu eiro peļņu 2014. gadā.

"Latvijas maiznieks" ražo vairāk nekā 40 dažādu veidu maizi, kā arī konditorejas izstrādājumus. Zināmākie zīmoli ir maizes sērija "Zeltene", "Vita", ’’Līgatnes", "Sabiles", "Zemnieku" maize, "Galda baltmaize".

"Latvijas maiznieks" reģistrēts 2004.gadā Daugavpilī ar 895 667 eiro pamatkapitālu. Uzņēmums nodarbina 269 darbiniekus. Uzņēmums kopš 2010.gada pieder Igaunijas maizes un konditorejas ražotājam "Eesti Pagar".Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija