Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
„Henry” prezentēs dažādus plastikāta iepakojumus!

Latvijas vadošais taras ražošanas uzņēmums – SIA „Henry” izstādes „Riga Food 2016” apmeklētājus iepazīstinās ar saviem piedāvātajiem plastikāta iepakojumiem. 

SIA „Henry” ir 15 gadu ražošanas pieredze. Uzņēmuma modernās iekārtas un Eiropas standartiem atbilstošie materiāli ļauj piedāvāt dažādu produktu izgatavošanu arī pēc individuāliem pasūtījumiem. Uzņēmums nodrošina ar plastikāta iepakojumiem zivs pārstrādes un citus pārtikas ražošanas uzņēmumus Latvijā, Lietuvā, Vācijā. 

Galvenie ražošanas virzieni ir: 

  • Plastmasas izstrādājumu ražošana, izmantojot zem spiediena liešanas metodi; 
  • Presformu ražošana, izmantojot plastmasas zem spiediena liešanas metodi.
Henry” termoplastautomāti ir ar spiedējspēku diapazonā no 90,0 t līdz 200,0 t. Produkcijas sortimentu sastāda dažāda tilpuma formas, konteineri, kā arī pārtikas produkciju iepakošanai domāti trauki- piem., plastmasas spainīši, kastītes, konservu kārbas utt. Mūsu ražotā tara nodrošina 100% hermētiskumu un augstu produkta aizsardzības pakāpi transportēšanas laikā. Mums ir nepieciešamās higiēnas atbilstības un Eiropas Standartiem atbilstības sertifikāti. „Henry” tirdzniecības partneri un pārstāvniecības ir izvietotas Lietuvā un  Vācijā. 

Kontakti:
SIA „Henry”
Adrese: Pāles iela,14, Rīga, Latvia, LV-1024 
Tālr.: +371 675 24 055, E-pasts: henry_info@inbox.lv

 

Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija