Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
„Elmarks Pluss” piedāvās risinājumus iekštelpu gaisa sterilizācijai un attīrīšanai

SIA „Elmarks Pluss” izstādē prezentēs modernus un videi draudzīgus risinājumus iekštelpu gaisa sterilizācijai un attīrīšanai. Metāla detektori – produkcijas tīrības un kvalitātes garantija.

„Elmarks Pluss” piedāvātajās gaisa apstrādes iekārtās tiek kopēti dabas procesi, kas iekštelpās bez ķīmijas un mākslīgiem aromatizatoriem nodrošina tādu gaisa kvalitāti, kas līdzinās kalnu gaisam vai gaisam dabā pēc negaisa. Gaisa kvalitāte atbilst EN 13779.

Dabā pozitīvi un negatīvi lādēti joni (bipolārā jonizācija) un aktīvais skābeklis izveidojas no saules starojuma enerģijas, zibens izlādes un no citiem dabā notiekošiem augstas enerģijas procesiem. SIA „Elmarks Pluss” piedāvātajās iekārtās tiek kopēta zibens izlāde un pateicoties bipolārajai jonizācijai tiek oksidētas organisko smaku molekulas, iznīcināti mikroorganismi, baktērijas, pelējuma sēnītes un putekšņi.

„Sesotec GmbH” ir viens no vadošajiem metāldetektoru ražotājiem pasaulē . Produkcijas tīrības un drošuma nodrošināšanai tiks prezentēts metāldetektors ar izbrāķētās produkcijas izmešanas sistēmu VARICON+W GLS Genius+.

Papildus informācija: www.elmarkspluss.lv


Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija