Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
Iepazīsti “Musli Graci” – šķiedrvielām bagātu musli!

Izstādē "Riga Food 2016" varēs iepazīt “Musli Graci” – šķiedrvielām bagātu un dabīgu musli. Cilvēkiem, kam rūp sava veselība un pašattīstība tiecoties uz mērķi.

“Musli Graci” ražo funkcionālu diedzētu graudu musli ar augļu minerālvielām, kas palīdz saglabāt ilgstošu sāta sajūtu un rūpējas par tava organisma veselību, sniedzot spēku, enerģiju un vieglumu. Visi “Graci” brokastu maisījumi ražoti, izmantojot īpašas tehnoloģijas, kas palīdz saglabāt produkta uzturvērtību, tāpēc musli sastāvdaļas ir smalkākas nekā citām sausajām brokastīm vai brokastu putrām. Katrā no produktu nosaukumiem ir sniegta atbilde un to, ko vēlies sasniegt, neaizmirstot par fiziskajām aktivitātēm, veselīgu miegu un paša ambīcījām ceļā uz mērķi.

TIEVAIS
Musli Graci “Tievais”, produkts, kas tapa pirmais. Tā sastavā ir smalcināts ābols, ķirbis un kanēlis. Pateicoties sastāvā esošajām kanēļa ēteriskajām eļļām, cinkam ābolos un ķirbjos esošo pektīnvielu dēļ, tiek veicināta normālu taukskābju velmaiņa, rudzu šķiedras nodrošina normālu zarnu darbību un tiek nodrošināta ilgstoša sāta sajūta. Savukārt B6 vitamīns sekmē normālu imūnsistēmas darbību.

ENERĢISKAIS
Musli Graci “Enerģiskais”, lielisks spēka un enerģijas avots aktīviem cilvēkiem. Tā sastāvā ir rudzu, auzu un tritikāles pilngraudu pārslas. Lietojot uzturā šo musli, tiek uzlabota asinsrite, samazināts holesterīna līmenis un stiprināti muskuļi un veicināts to pieaugums. Rūgtā šokolāde, smalcināta biete, ingvers un rozīnes, palīdzēs tev stiprināt imunitāti un uzlabos koncentrēšanās spējas, savukārt, sastāvā esošais tiamīns sekmēs normālu sirds darbību.

SPORTA

Musli Graci putra “Sporta”- tās sastāvā ir placināti apgrauzdēti tritikāles un rudzu pilngraudi, placināti auzu pilngraudi, tumšas grauzdētas linsēklas. Putrā esošajās sastāvdaļās sastopamais tiamīns jeb B1 vitamīns veicina normālu sirds darbību. Tavs oranisma motors būs pateicīgs par šādu dienas sākumu kopā ar “Sporta” putru.

BAGĀTĪBU
Musli Graci putra “Bagatību”-tās sastāvā ir placināti apgrauzdēti tritikāles pilngraudi, placināti auzu pilngraudi, kokosriekstu skaidiņas. Putras sastāvā esošais magnijs veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. No rīta pamodinās tavu organismu un prātu, kā arī sniegts nepieciešamo enerģijas devu un uzlabos garastāvokli.

Vairāk: www.musli.lv
Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija