Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
Ceptuve “Lāči” iepazīstinās ar jauno ApaļCepumu sēriju!

Ceptuve “Lāči” izstādē “Riga Food 2016’’ darbosies Latvijas Maiznieku biedrības kopstendā. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja gan nogaršot, gan iegādāties Lāču ražotos gardumus.

Izstādē prezentēsim jauno ApaļCepumu sēriju:
• ApaļCepumi ar pistācijām un dzērvenēm;
• ApaļCepumi ar avenēm un balto šokolādi;
• ApaļCepumi ar kakao un šokolādes gabaliņiem;
• ApaļCepumi ar karameli un lazdu riekstiem.

ApaļCepumi ir neatkārtojams meistardarbs, ko radījuši čaklie Lāču meistari. Gardajos cepumiņos ir viss labākais no dabas veltēm – rūpīgi izvēlētām, prasmīgi atlasītām un kopā liktām. Tie tapuši no īsta sviesta - apaļi un pilnīgi, drupeni un gaistoši ir „Lāču” apaļCepumiņi. Gaidām ciemos izstādes apmeklētājus!

Par ceptuvi “Lāči”
Ceptuve „Lāči” ir dibināta 1993. gadā. Jau vairāk kā 20 gadus “Lāči” izkopj senās maizes cepšanas paražas un veido mūsdienu garšas tradīcijas, ko atstāt mantojumā nākamajām paaudzēm, tomēr “Lāču” maizniekmeistariem vienmēr padomā ir arī jaunas idejas un jaunas garšas. „Lāču” ceptā „Īstā Rupjmaize” jau no pirmajām dienām kļuvusi tautā iemīlēta un atzīta. Šodien uzņēmums turpina iesāktās tradīcijas, cepot gan pircēju iecienītas maizes, gan piedāvājot visdažādākos konditorejas izstrādājumus – tortes, kūkas, kēksus, cepumus un konfektes.

Kontaktinformācija:
Adrese: "Benūžu – Skauģi", p/n Piņķi, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107, Latvija
Mājas lapa: www.laci.lv
Tālrunis: +371 66047555
E-pasts: maize@laci.lv
Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija