Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
“Treeline” prezentēs koka trauku, paliktņu un servējamo dēlīšu kolekciju „Garšas māja”!

“Treeline” (SIA “Genesis A”) izstādē “Riga Food 2016” Zemgales ekspozīcijā prezentēs koka trauku, paliktņu un servējamo dēlīšu kolekciju „Garšas māja”. “Treeline” ikvienu izstādes apmeklētāju iepriecināsim ar bonusu – atlaides kuponu 5 eiro vērtībā, kuru varēs izmantot līdz 31.12.2016.

“Treeline” ir ģimenes uzņēmums Latvijā, kas rada interjera un sadzīves priekšmetus, no Latvijas mežos sastopama augstvērtīga koka – oša. Harmonijā starp mūsdienu funkcionalitāti, stilu un dabīgo, esam radījuši trīs kolekcijas:

• koka trauku, paliktņu un servējamo dēlīšu kolekciju „Garšas māja”;
• koka vāžu kolekciju „Ziedu māja” ar stikla ietvaru;
• koka svečturu kolekciju „Sveču māja” ar keramikas ietvaru.

“Treeline” produkti tiek apstrādāti ar lineļļu un tie ir 100% roku darbs. Produkti pieejami dabīgā koka, kā arī citās krāsās un dažādos izmēros. Pieņemam individuālus pasūtījumus. Piedāvājam lāzergriešanas pakalpojumus.

KOLEKCIJA „GARŠAS MĀJA”
Kolekcijas “Garšas māja” piedāvājumā ir dažādu izmēru, formu un funkcionalitātes servējamie dēlīši, paliktņi, paplātes, kastītes un citi koka trauki, kuri papildinās un bagātinās Jūsu ēdienu pasniegšanas iespējas kā ikdienā, tā svētku reizē.
Kolekcija „Garšas māja” ir oša koka servējamie dēlīši un paliktņi ar vienu vai vairākiem padziļinājumiem dažādu produktu ievietošanai. Kolekcijā ir pieejami krūžu, glāžu, mērču trauku u.c. paliktnīši estētiskāka ēdiena pasniegšanas noformējuma nodrošināšanai.

“Treeline” kolekcijas „Garšas māja” koka trauki ir droši un to apliecina PVD izsniegts pārtikā lietojamu koka trauku ražotāja statuss.

KOLEKCIJA „ZIEDU MĀJA”

Kolekcija „Ziedu māja” ir oša koka vāzes ar stikla ietvaru. Iepildot ūdeni stikla ietvarā, tas garantē tradicionālu vāzes lietošanas funkciju – iespēju vāzē ievietot svaigus, dabīgus ziedus. Stikla ietvars ir ērti izņemams ūdens papildināšanai. Mūsu kolekcijā radītās oša koka vāzes piedāvājam dažādos izmēros.

KOLEKCIJA „SVEČU MĀJA”
Kolekcija „Sveču māja” ir oša koka svečturi ar māla keramikas ietvaru. Keramikas ietvara forma ir atbilstoša tējas svecītes izmēram. Tā garantē pilnīgu sveces lietošanas drošību un aizsargā svečturi no saskarsmes ar sveces liesmu. Mūsu kolekcijā radītie oša koka svečturi ir lietojami ar vienu, divām, trīs un piecām tējas svecītēm.

KONTAKTI
Andris Gulbis
Adrese: Acone 1-53, Salaspils novads, Latvija, LV - 2119
Tālr.: + 371 234 804
E-pasts: andris@treeline.lv

Mājas lapa: www.treeline.lv
Facebook: www.facebook.com/treelinelv/timeline
Instagram: www.instagram.com/treelinelv/

Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija