Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
“Orkla Health” piedāvās „Möller's” un „Nutriless ” preču zīmju produktus

“Orkla Health” izstādē “Riga Food 2016” piedāvās „Möller’s” un „Nutriless” preču zīmju produktus.

“Möller’s” zivju eļļa ir dabīgi produkti no Norvēģijas. Izstādes laikā jaunā produkta “Möller’s Junior” degustācija un iespēja iegādāties produktus ar atlaidēm līdz 50%. Vairāk informācija: www.mollers.lv

„Nutriless” ir mazkaloriju uztura aizvietotājs un efektīva ķermeņa svara samazināšanas metode. Tā ir diēta, kurā visas vai dažas ēdienreizes var aizvietot ar īpaši zemas kalorāžas produktiem. Izstādes laikā būs produktu degustācijas un iespēja iegādāties produktus ar atlaidēm līdz 50%.

“Orkla Health” ir lielākais uztura bagātinātāju ražošanas uzņēmums Skandināvijā. Izmantojot zināšanas un plašo pieredzi uzņēmums īsteno savu misiju – palīdzēt cilvēkiem dzīvot veselīgāk un vieglāk. Kvalitatīvi uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika tiek ražota ar modernām ražošanas iekārtām Dānijā un Norvēģijā.

“Orkla Health” produkti tiek izplatīti vairāk nekā 30 valstīs visā pasaulē. “Orkla Health” Latvijā piedāvā „Möller’s” un „Nutriless ” preču zīmju produktus. Šo produktu ražošanā apvienotas gan senas tradīcijas, gan inovācijas, gan kvalitatīvi izejmateriāli un vismodernākās tehnoloģijas, lai cilvēku veselībai sniegtu vislabāko.


Vairāk informācija: www.nutriless.lv
https://www.facebook.com/Nutriless
Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija