Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
Aplūko “Dayton” aprīkojumu darbībā!

"Dayton" ekspozīcijā izstādē "Riga Food 2016" būs apskatāms aprīkojums un risinājumi, kas ļauj pagatavot augstvērtīgus produktus, nepiesaistot augsti kvalificētu darbaspēku.

Apmeklējot “Dayton” stendu (halle Nr. 2, stendi D10/E8 D12/E27 un E29), būs lieliska iespēja pārbaudīt iekārtas reālā darbībā, nogaršot tajās pagatavotus produktus, iegūt lietderīgu informāciju, kā arī smelties idejas jūsu mērķu sasniegšanai.

Izstādes apmeklētāji varēs aplūkot darbībā vairākus “Dayton” pārstāvēto ražotāju jaunumus – to vidū būs:

• Suši pagatavošanas risinājums no Suzumo, kuru demonstrēs Takaši Kondoha kungs. Suzumo nodrošina iekārtas pilnam gan maki, gan nigiri pagatavošanas ciklam, no rīsu sagatavošanas līdz sagriešanai, nodrošinot augstu ražību un nemainīgu kvalitāti. Ar Suzumo iekārtām suši var pagatavot ikviens.
• Katrā profesionālā virtuvē, jo īpaši konditorejā, ārkārtīgi noderīga būs jaunā virtuves piederumu mazgājamā mašīna Winterhalter UF-XL, kas ir aprīkota ar mērcēšanas funkciju un īpašu TurboZyme programmu piedegumu noņemšanai.

• Franke automātiskās kafijas pagatavošanas automātos A600 FM un A800 FM pagatavos barista cienīgus dzērienus ar viena taustiņa palīdzību. Franke ir līderis automātisko kafijas iekārtu ražotāju pasaulē, jo īpaši izceļami ir šo iekārtu pagatavotie kafijas dzērieni ar pienu un piena kokteiļi.

• Tirgotājiem būs iespēja notestēt Bizerba MC500 tirdzniecības svarus, kas speciāli izstrādāti pašapkalpošanās nodaļām. Tie ir ieguvuši reddot award 2016 balvu. To dizains ir ērts, ergonomisks, īpaši izceļams iekārtas kompaktums.

• Šogad esam atveduši uz Latviju arī Bizerba CWC-Chain svaru kontroles iekārtu, kas pateicoties speciāli izstrādātām dizainam un ūdens aizsardzības pakāpei IP66/69K, ir ļoti viegli kopjama un higiēniska. Šī iekārta spēj ietaupīt Jūsu līdzekļus darbojoties savienojumā ar citām iekārtām, piemēram, desu pildītāju, kur svari regulē pildierīces dozēšanu.Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija