Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
Apmeklē Itālijas ekspozīciju un nogaršo īstus itāļu produktus un ēdienus!

Kad iet runa par ēdienu un augsta līmeņa gatavošanas mākslu, itāļi vienmēr ir klāt! 
Lai arī Itālijas uzņēmumi vienmēr ir piedalījušies “Riga Food”, pēdējos sešus gadus izstādē nav bijis Itālijas dalības valsts līmenī, un arī iepriekšējos gados tikai Itālijas Ārējās tirdzniecības institūta Pārstāvniecība Rīgā (ICE, Italian Trade Commission - Government Agency) nodrošināja valstiska līmeņa dalību dažu izstāžu laikā. 

Šogad Itālijas vēstnieks Latvijā V.E. Sebastjāno Fulči kungs (Sebastiano Fulci), ir nolēmis atjaunot dalību valstiskā līmenī ar dažu Itālijas uzņēmumu atbalstu: “Ferrero” (šokolāde), “Barilla” (pasta, mērces), “San Benedetto” (minerālūdens), “Valdo Spumanti” (prosecco), “Italian Goodness” (olīveļļa, ievārījums, konservi, krēmi), “Il Gusto Italiano” (dažādi pārtikas produkti), “Caseificio Marrandino” (bifeļmātes piena siers mocarella, dažādi siera un gaļas produkti) un “Gloria” (kafija), izveidojot 112 m2 lielu nacionālo kopstendu “ITALIA”. 

Lielākā daļa šo uzņēmumu ir starptautiski labi pazīstami un veicina Itālijas produktu, kā arī kulinārijas tradīciju iziešanu ārpus nacionālajām robežām, kas kopā ar citiem, mazākiem itāļu ražotājiem patiesi pārstāv Itālijas pārtikas nozares bagātību. Tādējādi stends noteikti izrādīs dažus Itālijas pārtikas nozares “dārgumus”.
Daudzi itāļu ēdieni jau ir plaši novērtēti visā pasaulē, tomēr ir arī tādi, kurus Baltijas iedzīvotāji vēl nav pilnībā atklājuši. Tādēļ paviljona apmeklētājiem būs iespēja nogaršot dažus īstus itāļu produktus un ēdienus.

V.E. vēstnieks Fulči paskaidroja, ka viens no iemesliem, kādēļ viņš izlēma ņemt aktīvu dalību izstādē ir tas, ka “Riga Food” var kalpot par lielisku atspēriena punktu Itālijas uzņēmumiem, lai uzsāktu darbu Baltijas valstu tirgos.
 
Ekspozīcija “ITALIA” organizēšana prasīja ievērojamas pūles (gan finansiālā, gan darba apjoma ziņā) no Itālijas vēstniecības, nozīmīgāko itāļu uzņēmumu, kā arī no “Eugesta un Partneri” SIA, kas ir dažu dalībnieku produktu izplatītājs Latvijā, puses. Stenda praktiskās puses organizāciju nodrošina Latvijas uzņēmums “NK Marketing Solutions” SIA un daļu no mēbelēm – sadarbības partneris “Colombini Casa Latvija” SIA, slavena itāļu mēbeļu zīmola pārstāvis.


Kontakti:
Itālijas vēstniecība Rīgā
Inese Kleinupe-Smaile, 
Ekonomikas un komercnodaļa
Adrese: Teātra iela 9, Rīga, LV-1050, Latvija
T. +371-67216088, 67216069
inese.kleinupe@esteri.it, commerciale.riga@esteri.it
www.ambriga.esteri.itBiļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija