Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
Nobaudi lielisku itāļu kafiju “Barbera Mago”!

SIA “Bauda un Ko” (halle Nr. 2, stenda Nr. C11) izstādē prezentēs jaunu itāļu kafiju – “Barbera Caffe”. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja degustēt izcilu kafiju “Barbera Mago”, kā arī uzzināt visu par “Barbera” produktiem no Barberas ģimenes pārstāvja.

Kas mēs esam?
Mūsu uzņēmums dibināts 2001. gadā un nodarbojas ar tējas, kafijas un ar to saistītu piederumu importēšanu un vairumtirdzniecību.
Kopš 2005. gada uzņēmums izplata preču zīmi “GURMAN’s” , kas piedāvā plašu tējas un kafijas klāstu, kas šobrīd sastāv no vairāk nekā 300 tējas un 30 kafijas veidiem. Mēs piedāvājam gan oriģinālus, tējas meistaru veidotus tējas maisījumus ar dabiskām piedevām, gan arī klasiskās šķirnes tējas no visas pasaules – Ķīnas, Japānas, Taivānas, Brazīlijas, Āfrikas u.c.
Mēs piedāvājam kvalitatīvu šķirņu kafijas pupiņas no vadošajām kafijas plantācijām, klasiskus kafijas maisījumus espresso gatavošanai, kā arī Eiropas kafijas meistaru grauzdētas augstas kvalitātes aromatizētās kafijas pupiņas.

Jaunums!
Kopš 2014. gada janvāra mūsu uzņēmums sāka izplatīt produkciju, ko piedāvā Itālijas senākais kafijas nams “Barbera Caffé” , kas kopš 1870. gada piedāvā pēc ģimenes receptes gatavotus un vairāk nekā 145 gadu garumā nemainīgus kafijas maisījumus ar neatkārtojamu garšu. Piedāvājam gan kafijas pupiņas kvalitatīva espresso pagatavošanai, gan arī maltas kafijas maisījumus, kas paredzēti kafijas gatavošanai mājas apstākļos.

Sīkāk par SIA “Bauda un Ko”: www.baudaunko.lv


Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija