Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka
“SnapTest.LV” prezentēs “Hygiena” patogēnu un mikroorganismu noteikšanas testus

SIA “SnapTest.LV” stendā prezentēs firmas "Hygiena" jaunākos patogēnu un mikroorganismu noteikšanas testus MicroSnap. 6-8 stundu analīze E.Coli, Enterobaktēriju, Kopējo Koliformu, mikrobu kopskaita, u.c. noteikšanai uz pārtikas ražošanas virsmām, vai pašos produktos.
www.hygiena.com/food-and-beverage-products/ensure-food-and-beverage-processors.html

Tāpat pārtikas un dzērienu ražotāji varēs iepazīties ar firmas "Hygiena" iekārtām – ATF luminometriem EnSURE un SystemSURE Plus un testiem Ultrasnap, Aquasnap, ProClean, SpotCheck, CrossCheck dēļ pārtikas aprites uzņēmumu HACCP un BRC sistēmas. Būs iespēja norezervēt Hygiena ATF luminometrus 1 mēneša praktiskam izmēģinājumam savā ražotnē.
www.hygiena.com/food-and-beverage-products/food-and-beverage-processing.html

Atbilstoši jaunākajām ES direktīvām par alergēnu kontroli, esam sākuši piedāvāt firmu "Hygiena" un "Romer Labs" alergēnu noteikšanas ātros testus gan ražošanas virsmām, gan produkcijai. SIA "SnapTest.LV" stendā Nr.C7 varēs iepazīties ar šiem alergēnu testiem.
www.hygiena.com/food-and-beverage-products/allerflow-gluten-food-and-beverage.html

Patogēnu kontrolei prezentēsim arī vienkārši lietojamos "Hygiena" un TSC testus Salmonella, Listeria Monocystogenes, u.c. noteikšanai, kas neprasa investīcijas dārgās laboratorijas iekārtās.
www.hygiena.com/insite-salmonella-food-and-beverage.html


Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija