Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka

Notiks konkurss „Izstādes ”Riga Food 2015” iepakojums Nr.1”

Lai popularizētu modernu un kvalitatīvu pārtikas produktu iepakojumu, kā arī noteiktu patērētāju vērtējumā populārāko iepakojumu, pārtikas izstādē „Riga Food 2015” notiks starptautisks iepakojuma konkurss „Izstādes ”Riga Food 2015” iepakojums Nr.1”.

Konkursā tiks vērtēts iepakojums šādās grupas: dzērieni, konditoreja un saldumi, piens un piena produkti, gaļa un gaļas izstrādājumi, zivis un zivju produkti, maize un bakalejas izstrādājumi, kā arī iepakojums, kas neietilpst šajās produktu grupās.

Konkursā var piedalīties ne tikai izstādes „Riga Food 2015” dalībnieki, bet ikviens uzņēmums. Pieteikšanās notiek līdz 2015. gada 28. augustam (tālr.: 67065009; e-pasts: maris.briedis@bt1.lv). Šobrīd konkursā jau ir pieteikušies uzņēmumi no visām trim Baltijas valstīm un Polijas.

Konkursa darbi izstādes laikā tiks eksponēti īpašā ekspozīcijā, kas atradīsies izstāžu centra vestibilā. Konkursa darbus vērtēs gan profesionāli žūrijas locekļi no Latvijas, Lietuvas, Polijas un Ukrainas, gan ikviens izstādes apmeklētājs, balsojot uz vietas.

Konkursa uzvarētāji saņems starptautiskās pārtikas izstādes “Riga Food 2015” zelta, sudraba un bronzas medaļas, kā arī skatītāju simpātijas balvu.

Konkursa dalībnieku apbalvošana notiks 2015. gada 5. septembrī plkst. 12.00 Starptautiskajā izstāžu centra Ķīpsalā vestibilā.

Konkursu rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Iepakojuma asociāciju.
Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija