Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Seko mums:

Riga Food iesaka

Labākie biškopji saņems "Riga Food" medaļas!

Izstādē “Riga Food 2016” Ķīpsalā tiks apbalvoti konkursa “Latvijas atzītākais medus 2016” laureāti. Kuri šogad tie būs? Aicinām arī tevi tos noteikt 27. augustā Jelgavā Vispārējos Latvijas Piena, maizes un medus svētkos!

Konkursa “Latvijas atzītākais medus 2016” laureāti tiks noteikti Vispārējos Latvijas Piena, maizes un medus svētkos, kad medus tiks nodots izgaršošanai svētku apmeklētājiem. Tātad par žūrijas locekli var kļūt ikviens interesents, kurš pēc visu medus paraugu degustācijas nobalsos par, viņaprāt, labāko un gardāko medu. Medus, kas iegūs visvairāk balsu, kļūs par „Latvijas atzītāko medu 2016”.

Konkursa “Latvijas atzītākais medus” mērķis ir  izvēlēties atzītāko medu starp nopietniem medus ražotājiem, kas spēj saviem pircējiem nodrošināt medu pietiekamā apjomā, lai ikviens, izvēloties savu mīļāko medus veidu, varētu to arī iegādāties ilgtermiņā un vēlamajā apjomā.

Konkursa laureāti tiks apbalvoti 7. septembrī Ķīpsalā uzreiz pēc izstādes “Riga Food 2016” oficiālās atklāšanas ceremonijas. Finālisti saņems izstādes „Riga Food” medaļas un dāvanas no LBB. 

Konkursu rīko Latvijas Biškopības biedrība sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1. LBB ir viena no lielākajām lauksaimniecības organizācijām Latvijā, kas apvieno ne tikai biškopjus, bet arī citu lauksaimniecības nozaru pārstāvjus. Vairāk: www.strops.lv


Biļetes, Laiks, Vieta


Ziņas


Ekspozīcija