“Energia Neta” piedāvās tehnoloģijas objektu siltumapgādes problēmu risināšanai

SIA “Energia Neta” izstādē prezentēs pilnīgi jaunas iespējas un risinājumus enerģijas ekonomijas un lētāka siltuma nodrošināšanā. Uzņēmums dalīsies ar savu pieredzi un piedāvās tehnoloģijas dažādu objektu siltumapgādes problēmu risināšanai.

Izstādes dalībniekiem tiks piedāvāti savā klasē unikāli izstrādājumi – notekūdeņu rekuperators un sausais ūdens dzesētājs. Šie izstrādājumi ir jaunums siltumapgādes un dzesēšanas tirgū. Tos ir izstrādājuši uzņēmuma speciālisti.

Notekūdeņu rekuperators sniedz iespēju atgūt līdz 80% no pārstrādājamās siltumenerģijas. Tā darbību ir viegli uzturēt, izmantojot pašattīrīšanas sistēmu ar 5 gadu ekspluatācijas ilgumu, kas ir izturīga pret agresīviem materiāliem, kas satur mehāniskus piemaisījumus. Korpusa kalpošanas laiks un siltummaiņa ekspluatācijas laiks ir 50 gadi.

Rekuperators ir piemērots peldbaseiniem, SPA kompleksiem, veļas mazgātavām, daudzdzīvokļu ēkām, rūpnieciskās mazgāšanas iekārtām, tehnoloģiskiem procesiem ar šķidrumiem. 


Sausais dzesētājs ir vislabākais savas klases izstrādājums siltuma apmaiņas laukuma attiecības pret iekārtas izmēru nozīmē. Tas darbojas ar siltuma atdevi un iegūšanu no apkārtējās vides temperatūrā pat pēc -20°C. To var izmantot apkures un karstā ūdens apgādes sistēmās, centrālajā gaisa kondicionēšanā, rūpnieciskajā dzesēšanas un ventilācijas gaisa rekuperācijā.

SIA “Energia Neta” ir zinātnisks ražošanas uzņēmums, kura galvenā darbība ir augstas efektivitātes, videi drošu enerģijas ģenerēšanas, sadales un saglabāšanas sistēmu izstrāde, ražošanas un ieviešana.

Uzņēmuma birojs atrodas Rīgā.

Kontakti:
Biroja adrese: Dīķa iela 44, Rīga, Latvija, LV-1004
Mājaslapa: www.energianeta.com
e-pasts: info@energianeta.com
tālrunis: +371 27 303 337