Laiks un vieta:

2018. gada 21. novembris, Ķīpsalas Izstāžu centra halle Nr. 1 (5000 m2), Rīga, Ķīpsalas iela 8, LV-1048, Latvija

Mērķauditorija pirmajam ievadforumam:
Latvijas iedzīvotāji, kuru ikdiena jau ir saistīta ar zaļā dzīvesveida principu ieviešanu dzīvē; zaļās ekonomikas politikas veidotāji Latvijā; uzņēmumu vadītāji un bioekonomikas speciālisti; zaļo jaunuzņēmumu kopiena; studenti un augstskolu mācībspēki; zinātnieki; Latvijas skolu pārstāvji; ārvalstu fondu pārstāvji

Izstādes koncepcija:
Pirmā šāda veida izstāde Latvijā!

Izstādes mērķis: Atbalstīt, veidot un virzīt Latvijas zaļās ekonomikas attīstību nākamajos 25 gados.

Pirmie un galvenie uzdevumi: attīstīt zaļās ekonomikas idejas Latvijā. Veicināt to ieviešanu praktiskajā uzņēmējdarbībā. Izglītot un informēt sabiedrību. Veidot Latvijas kā “zaļas” valsts tēlu.
Sabiedriskais konteksts: 2018. gada 18. novembrī Latvija svinēs sava valstiskuma simtgadi. Mēs to sagaidām ar cieņu un lepnumu, daudzveidīgi svētku pasākumi norisinās no 2017. gada līdz 2021. gadam. Trīs dienas pēc galvenajām svinībām lielajā Izstāžu centra hallē Nr. 1 aicinām kopā zaļās ekonomikas atbalstītājus, lai nospraustu jaunus mērķus Latvijas ilgtspējīgai izaugsmei un uzplaukumam nākamajā simtgadē.

Organizators:

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, Rīga, www.bt1.lv, izstādes direktors Jānis Brinkmanis

Dalībnieki:
Vadošie bioekonomikas uzņēmumi Latvijā; valsts institūciju pārstāvji – zaļās ekonomikas politikas veidotāji; pašvaldību pārstāvji ar zaļo investīciju attīstības projektiem; potenciālie investori zaļās ekonomikas sektoros; aicinātie ārvalstu speciālisti; biolauksaimniecības pārstāvji; mežsaimniecības pārstāvji; pasīvo māju projektu attīstītāji; universitāšu aicinātie speciālisti; ekodizaina un zaļo produktu attīstītāji

Izstādes ievadforuma programma:
Halles centrā – konferences skatuve, kur uzstāsies Latvijas zaļās politikas veidotāji, uzņēmēji un aicinātie speciālisti. Uzrunas un diskusijas atklās redzējumu par Latvijas zaļās ekonomikas mērķiem Eiropas kontekstā. Ilgtermiņa plānošanas perspektīvā tiks nosprausti mērķi nākamo gadu GREEN EXPO izstādēm Rīgā.
Galvenajos izstādes sektoros – dalībnieki un ielūgtie viesi stendos prezentēs patlaban sasniegto un runās par attīstības iespējām. Izstāžu centra hallē Nr. 1 norisināsies improvizēta kontaktbirža, kur zaļās ekonomikas pārstāvji iepazīstinās auditoriju ar saviem sasniegumiem, lai kopīgi fokusētos uz pilna formāta izstādi 2019.gadā, tajā kopīgi iesaistot plašu sabiedrību.

Lejupielādēt prezentāciju