Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:Partneri:

Izstādes ziņas

[31.03.2017.] Aktīvās atpūtas izstādes pulcēja vairāk nekā 22 tūkstošus apmeklētāju!

26. martā Ķīpsalā veiksmīgi noslēdzās izstādes “Motocikls 2017”, “Baltic Boat Show 2017”, “Medības un makšķerēšana 2017” un “Atpūta un sports 2017”, kur iepazīt karstākos sezonas jaunumus, veikt pasūtījumus un pirkumus bija ieradušies 22 234 interesenti!
Lasīt vairāk >>>

[22.03.2017.] Seši karstākie jaunumi aktīvās atpūtas cienītājiem!

Jau piektdien, 24. martā, Ķīpsalā durvis vērs četras izstādes „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017”, kas piedāvās dažādas preces atpūtai, sportam un tūrismam. Lai neapmaldītos plašajā piedāvājumā, lūk, seši jaunumi, ko nepalaid garām!
Lasīt vairāk >>>

[09.03.2017.] Aktīvās atpūtas un sporta izstādes Ķīpsalā iestartēs pavasari!

No 24. līdz 26. martam ar aktīvās atpūtas un sporta izstādēm „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017” Ķīpsalā tiks iestartēts pavasaris! Velosipēdi, motocikli, jahtas, laivas, preces sportam un tūrismam, makšķernieku un mednieku piederumi – teju viss, lai sagatavotos gada siltākajai sezonai!
Lasīt vairāk >>>

[20.02.2017.] Martā Ķīpsalā notiks četras aktīvās atpūtas un sporta izstādes

No 24. līdz 26. martam ar aktīvās atpūtas un sporta izstādēm „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017” Ķīpsalā tiks iestartēts pavasaris! Trīs dienas pasākums pulcēs vairāk nekā 22 tūkstošus interesentu – sportistus, ceļotājus, atpūtniekus, makšķerniekus, medniekus, motociklistus, visdažādākā ūdenstransporta cienītājus un ekstrēmās atpūtas piekritējus.
Lasīt vairāk >>>Dalībnieku ziņas

Iepazīsties! Unikāli meistardarbi – naži no Lietuvas!

Izstādē “Medības un makšķerēšna 2017” apmeklētājiem būs iespēja apskatīt unikālus lietuviešu meistara Marko darinātus nažus. Katrs duncis ir unikāls un neatkārtojams meistardarbs. Unikālo nažu sēriju Marko gatavo no 2009. gada. Katram nazim ir sērijas numurs, un to var atpazīt pēc meistara atšķirības zīmes.
Lasīt vairāk >>>

Nāc un izmēģini pasaulē vismodernāko medību un šaušanas simulatoru!

Visai Latvijas mednieku saimei @izstādē Atpūta un sports 2017 Ķīpsalā konferenču zālē Nr.1 būs iespējams iepazīties un arī izmēģināt lāzera virtuālas medības. Noteiktos laikos lāzermedības izmēģināt būs pieejams arī plašākai publikai. Sekojiet informācijai!
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar populāo nakts redzamības iekārtu ražotāju „Pulsar” un „Yukon” jaunumiem

Ieskaties.lv stendā šogad varēsiet izmēģināt jaunākās Pulsar termokameras un tēmēkļus. Pie mums varēs apskatīt ierīces, kuras nodrošinās vislabāko siltuma vizualizēšanu, augstu izšķirtspēju, silto objektu identificēšanu līdz 1800 metriem, integrētos video un skaņu ierakstus, kā arī līdz šim vēl nebijušu iespēju - integrāciju ar Apple un Android mobilajām operētājsistēmām.
Lasīt vairāk >>>

www.lynxgear.lv izstādē prezentēs DMT dimanta galodas un nažus no ASV

Aktīvā tūrisma un medību piederumu interneta veikals www.lynxgear.lv šogad izstādē “Atpūta un sports 2017” startēs ar lielāku stendu, nekā pagājušajā gadā un prezentēs vairāku jaunu ASV zīmolu produkciju. To vidū būs plaši pazīstamā ražotāja DMT dimanta galodas, Cuda naži un instrumenti un Camillus naži. Tos noteikti ir vērts redzēt visiem medniekiem, makšķerniekiem un arī amatniekiem, jo tie atšķiras ar augstu kvalitāti un lietošanas ērtumu.
Lasīt vairāk >>>

Lietuviešu uzņēmums „Baltic Fishing” piedāvās „Maver” makšķerēšanas piederumus

Lietuviešu uzņēmums „Baltic Fishing” UAB izstādes „Medības un makšķerēšana 2017” apmeklētājiem piedāvās pārstāv vienu no populārākajiem makšķerēšanas piederumu zīmoliem Eiropā – Maver.
Lasīt vairāk >>>

Uzņēmums "GJI" piedāvā augstas kvalitātes nakts redzamības iekārtas

Uzņēmums SIA "GJI" ir oficiālais autorizētajs FLIR/Armasight produkcijas pārstāvis Latvijā un specializējas augstas kvalitātes nakts redzamības iekārtas pārdošanā: tēmekļi un uzlikas, tajā skaitā arī digitālie un termokameras, kā arī tām paredzētie dažādi aksesuāri Mēs piedāvājam produkciju ar pieejamam cenām, klientu tehnisku apkalpošanu, kā arī kvalitātīvu garantijas apkalpošanu.
Lasīt vairāk >>>

Gerber piedāvā ērtus instrumentus medniekiem un zvejniekiem

GERBER ir pasaulē pirmie, kas piedāvāja ar vienu roku atveramus multi instrumentus, viegli maināmus cietā metāla zobiņus stieples griešanai. GERBER piedāvā plašu instrumentu klāstu gan medniekiem, gan zvejniekiem, gan tiem, kas iecienījuši pārgājienus dabā. Izstādes dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar šiem instrumentiem un pat izmēģināt tos! Gaidīsim Jūs mūsu stendā!
Lasīt vairāk >>>

Uzzini visu par jaunāko copes elektroniku un aprunājies ar spinigošanas čempioniem!

Izstādē parādīsim 2017. gada jaunākās eholotes un elektromotorus, prezentēsim 2017. gada versiju Latvijas ūdeņu dziļumu kartēm, izrādīsim Shimano un Geoff Anderson apģērbus, piedāvāsim speciālas cenas un interesantus komplektus copes elektronikai, kā arī pieņemsim pasūtījumus.
Lasīt vairāk >>>

Dodies atpūsties un copēt Turku arhipelāgā!

Izīrējam vasaras mājas, apartamentus Turku Arhipelāgā (Somija).Ar iespēju iznomāt motorlaivas un makšķerēšanas inventāru zvejai līča ūdeņos. Sēņošana, ogošana, relaksācija.
Lasīt vairāk >>>