Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:Partneri:

Uzņēmums "GJI" piedāvā augstas kvalitātes nakts redzamības iekārtas

Uzņēmums SIA "GJI" ir oficiālais autorizētajs FLIR/Armasight produkcijas pārstāvis Latvijā un specializējas augstas kvalitātes nakts redzamības iekārtas pārdošanā: tēmekļi un uzlikas, tajā skaitā arī digitālie un termokameras, kā arī tām paredzētie dažādi aksesuāri Mēs piedāvājam produkciju ar pieejamam cenām, klientu tehnisku apkalpošanu, kā arī kvalitātīvu garantijas apkalpošanu.


FLIR SCOUT TK ®

FLIR Scout TK ir kabatu termiskas redzamības monokulārs, paredzēts brīvas dabas izpētīšanai naktī un blāva apgaismojuma laikā. Scout TK ļauj ieraudzīt būves, objektus, cilvēkus un dzīvniekus apkart 100 metru attālumā. Ierīce ir viegli izmantot un tai ir video un attēlu ierakstu funkcija. Scout TK - ir ideāls kompanjons gan laukos, gan savā pagalmā. Pieejamāka termiska ierīce tirgū.

FLIR COMMAND MINI ®

Uzņēmums FLIR ir priecīgs piedāvāt Jūsu uzmanībai jauno termiskas redzamības infrasarkano monokulāru Command Mini - kā mūžīgas meklēšanas rezultātu - ierīces izmēra un svara samazināšana. Izmantojot jaunāko bolometru FLIR Boson, ir panākta arī maksimālais jaudas un funkcionalitātes palielinājums. Command Mini ir neticami kompakta ierīce, kuru var viegli ievietot kabatā un ar svaru 220 gr, tā ir vieglāka termiska ierīce no visām pieejamām ierīcēm.

FLIR COMMAND MCR ®

Command MCR atnesa jaunākas progresīvas tehnoloģijas siltuma attēlveidošanas ierīču sporta un aizsardzības tirgūs.
• Augstas izšķirtspējas FLCOS displejs
• Strauja starta
• Nolaižamā izvēlne
• Konstrukcija no Aviācijas alumīnija sakausējuma

VAMPIRE ®

Vampire konstruēts izmantojot jaunāku tehnoloģiju CORE, kas ļauj nodrošināt pirmās paaudzes standartu ierīču divās reizēs labāku izšķirtspēju. Pateicoties tam, lietotājs saņem skaidrāko un tīrāko attēlu naktī. CORE™ piedāvā labāku klasē - izšķirtspēja līdz 60-70 lp/mm un fotokatoda uzlabotu jūtīgumu līdz 400?A/lm. Līdz ar to attēla kvalitāte var konkurēt ar 2.pasudzes labākām ierīcēm, pat zema apkārtēja apgaismajuma laikā

FLIR CO-X ®

CO-X/ CO-MRX pārveido Jūsu parasto dienas ierīci nakts redzamības ierīcē un ļauj pat ļoti prasīgam šāvējam, medniekam, tiesībaizsardzības pārstāvim atrast mērķi un nodrošināt precizo šāvienu. CO-X/ CO-MRX vienkārši piestiprināt jūsu dienas ierīces priekšā un tas neprasa atkārtotas mērķa atrašanās.