Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:Partneri:

www.lynxgear.lv izstādē prezentēs DMT dimanta galodas un nažus no ASV

Aktīvā tūrisma un medību piederumu interneta veikals www.lynxgear.lv šogad izstādē “Atpūta un sports 2017” startēs ar lielāku stendu, nekā pagājušajā gadā un prezentēs vairāku jaunu ASV zīmolu produkciju. To vidū būs plaši pazīstamā ražotāja DMT dimanta galodas, Cuda naži un instrumenti un Camillus naži. Tos noteikti ir vērts redzēt visiem medniekiem, makšķerniekiem un arī amatniekiem, jo tie atšķiras ar augstu kvalitāti un lietošanas ērtumu.


Visu izstādes norises laiku gan pircējus www.lynxgear.lv mājas lapā, gan uz vietas izstādē iepriecināsim ar 20% iepazīšanās atlaidi ikvienai DMT, Cuda un Camillus precei, kā arī dosim iespēju par 20% lētāk iegādāties zviedru ražotāja Fallkniven nažus un galodas. www.lynxgear.lv stendā varēs iepazīties arī ar mūsu ilggadēji pārstāvēto zīmolu precēm – somām, apģērbu un citu aktīvam tūrismam nepieciešamo ekipējumu.

www.lynxgear.lv ir aktīvā tūrisma, medību un militārā ekipējuma interneta veikals, kurš Latvijas tirgū veiksmīgi darbojas jau sešus gadus un piedāvā kvalitatīvu un nereti arī mūsu tirgum unikālu inventāru, apģērbu un apavus no pasaulē zināmiem zīmoliem.

Meklē mūs no 24. līdz 26. martam stendā A8. Uz tikšanos!