Pontonu sistēmas, peldošas platformas un mājas no “PONTON”


SIA “PONTON” ir stabils un uzticams uzņēmums, kas specializējas dažādu peldošu konstrukciju ražošanā un to aprīkojumā. Uzņēmums piedāvā vienu no plašākajiem preču klāstiem Latvijā visam, kas saistīts ar augstas kvalitātes pontonu sistēmām, peldošām platformām, laivu piestātnēm un krasta nostiprinājumiem.

Peldošās konstrukcijas var izmantot pie jebkura ūdenstilpnes tipa – ezera, upes, jūras vai dīķa.

“PONTON” ir radījuši modernus un progresīvus peldošo konstrukciju risinājumus – dažādus peldošus pontonus no metāla, plastmasas vai betona, kas kalpos ne tikai kā standarta piestātnes, bet uz kuriem var arī izvietot peldošas lapenes, pirtis, peldošus kublus un mājiņas.

“PONTON” piedāvā dažādu veidu pontonus, uz kuriem iespējams uzstādīt dažāda tipa un pielietojuma mājas – lapenes, pirtis, kempingus, celiņus un mājas.

Peldošās mājas ir stabilas un drošas. Mājas tiek uzstādītas uz plastmasas, betona vai metāla pontoniem. Mājas ir drošas pret iesalšanu ledū. Elektrību nodrošina ģenerators vai krasta pieslēgums. Iespējams uzstādīt alternatīvos enerģijas ieguves avotus – saules baterijas un vēja ģeneratorus. Ūdensapgādi nodrošina attīrīšanas iekārta vai krasta pieslēgums. Notekūdeņi tiek attīrīti un novadīti ūdenstilpnē vai arī pārsūknēti uz krasta pieslēgumu.

Vairāk: www.ponton.lv/
Seko uzņēmuma aktualitātēm: www.facebook.com/waterequipment/