25 gadus izstādē svinēs "RIPO International" - gaidāmi lieliski jubilejas piedāvājumi


Šogad ikgadējais izstādes dalībnieks “RIPO International” svin savu 25 gadu jubileju. Par godu vērīgai jubilejai, izstādē “Māja I 2018” “RIPO” ir sagatavojis lieliskus jubilejas piedāvājumus un atlaides. Tāpat, stenda apmeklētajiem būs iespēja iegūt savu bezmaksas “RIPO” klienta karti no “Cashback World”, kas snieg privilēģijas pirkumiem “RIPO” un pie citiem lojalitātes partneriem visa pasaulē.

“RIPO International” stendā būs pieejami vairāku kategoriju produkti mājokļa būvniecībai un labiekārtošanai:

• “IKO” bitumena šindeļi un “IKO” aksesuāri;
• Dekoratīvās ķieģeļflīzes “STEGU” iekšdarbiem un darbiem ārā;
• Siltie ārsienu veidņi;
• Pergolas.


Par godu “RIPO” 25 gadu jubilejai, izstādē piedāvāsim “IKO” superkomplektu par patiesi izdevīgu cenu. Superkomplekta piedāvājumā ietilps “IKO” jumta segums un “IKO” aksesuāri pēc izvēles.

Šogad izstādes apmeklētājiem būs pieejamas aktuālās “STEGU” flīzes iekšdarbiem un darbiem ārā par jubilejas cenu! Produktu klāstā gaidāmas dekoratīvās ķieģeļu flīzes, dekoratīvās akmens flīzes, kā arī dekoratīvie koku paneļi (produkts, kas pagaidām nav pieejams pasūtīšanai mājaslapā).

“RIPO International” stendā atradīsiet arī siltos ārsienu veidņus. Šo mūsdienīgo, ekoloģisko būvmateriālu ēkas sienu, pamatu, pagraba, piebūvju un baseinu izbūvei šogad būs pieejami par patīkamu jubilejas cenu!

Gatavojoties gada saulainajām dienām, aicinām laicīgi saplānot sava dārza vai terases labiekārtošanu. Pergolas ir daudzfunkcionāls risinājums aizsardzībai no spožiem saules stariem un vasaras karstuma, vēja un lietus, kurai izstādes laikā piemērosies īpaši pievilcīga jubilejas atlaide.

Prasmīgie “RIPO” speciālisti pastāstīs par kvalitatīvo “RIPO” produkciju, atbildēs uz Jūsu jautājumiem, palīdzēs piemeklēt veiksmīgāko risinājumu un sniegs kvalitatīvu individuālu apkalpošanu jebkuram interesentam.


“Cashback World” – Nauda atgriežas par katru pirkumu!

Izstādes laikā “RIPO International” piedāvā unikālu iespēju ātri un ērti noformēt savu bezmaksas “RIPO” klienta karti no “Cashback World”. Tā sniegs atlaidi un uzkrās punktus par katru veikto pirkumu pie “RIPO” un 80 000 citiem lojalitātes partneriem visā pasaulē!

Vairāk: www.ripo.lv/
Seko uzņēmuma aktualitātēm Facebook: www.facebook.com/RIPO.lv