VELUX izstādē prezentēs digitālās inovācijas


VELUX izstādē “Māja I 2018” piedalīsies ar vairākām digitālām inovācijām, kā arī dažādiem produktu jaunumiem. VELUX ekspozīcijā prezentēs bezmaksas viedtālruņa aplikāciju “MyDaylight”, kas ļauj katram tās lietotājam izveidot savas iecerētās istabas simulāciju 3600 attēlā, kurā pat iespējams ienirt ar virtuālās realitātes palīdzību. Simulācija ļaus saprast, kā istabā ieplūdīs gaisma mainīgos diennakts laikos ar dažādu logu skaitu un izmēriem.

VELUX informēs arī par savu lielāko gada jaunumu – VELUX ACTIVE sistēmu, kas ar gudro sensoru iegūto datu palīdzību kontrolē istabas klimatu. Sensori uzrauga istabas temperatūru, mitruma līmeni, kā arī C02 koncentrāciju un, balstoties uz sensoru iegūtajiem datiem, sistēma var atvērt un aizvērt jumta logus, žalūzijas, saulessargus un slēģus. VELUX ACTIVE ļauj vadīt jumta logus un to aksesuārus arī ar viedtālruņa palīdzību.

Izstādē “Māja I 2018” būs apskatāmas arī žalūzijas no jaunās VELUX vakara pasaku kolekcijas bērniem. Jumta logu žalūzijas tapušas sadarbībā ar Disney un iepriecinās katru Ledus sirds, Vāģu, Vinnija Pūka un Zvaigžņu karu fanu.

Izstādē demonstrēs gan VELUX jumta logu jaunumus, gan arī tādus iecienītus un popularitāti guvušus produktus kā jumta logu-balkonu CABRIO, gaismas tuneli, virsgaismas logus, tajā skaitā arī vairāku starptautisko dizaina konkursu uzvarētāju – virsgaismas logu ar izliektu stikla virsmu.