Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Izstādes ziņas

 Mājokļu labiekārtošanas tendences agrāk un tagad!

Laikam līdzi maināmies ne tikai mēs, bet arī mūsu mājas! Ar pašiem jaunākajiem būvniecības, interjera un labiekārtošanas risinājumiem varēs iepazīties izstādē “Māja. Dzīvoklis 2016” no 13. līdz 16. oktobrim Ķīpsalā. Taču, lai saprastu, cik ļoti ir mainījušās mūsu mājvietas, piedāvājam stāstu par to, kā bija un kā ir tagad.
Lasīt vairāk >>>

 Izstādē „Māja. Dzīvoklis 2016” varēs uzzināt par pieejamo atbalstu daudzdzīvokļu ēku renovācijai un līdzfinansējuma iespējām

No 13. līdz 16. oktobrim Ekonomikas ministrija, Attīstības finanšu institūcija Altum un informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneri izstādē „Māja. Dzīvoklis 2016” informēs namu pārvaldītājus un dzīvokļu īpašniekus par pieejamo ES fondu finansējumu daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes uzlabošanai, kā arī kvalitatīvu ēku renovāciju. Izstādes laikā notiks arī konference „Mājokļu energoefektivitāte, renovācijas iespējas un pārvaldīšanas prakse”.
Lasīt vairāk >>>

 Plāno labiekārtot vai remontēt? Jau oktobrī visu nepieciešamo meklē izstādē “Māja. Dzīvoklis 2016”!

Interjera priekšmeti katrai gaumei, mājas kinozāles, mūsdienīgas apgaismes ierīces, daudzveidīga santehnika un siltumtehnika, profesionāli apdares un celtniecības materiāli, kā arī elektromateriāli un citas aktuālās nozares preces un pakalpojumi vienuviet būs atrodami izstādē „Māja. Dzīvoklis 2016”, kas no 13. līdz 16. oktobrim notiks Izstāžu centrā Ķīpsalā.
Lasīt vairāk >>>Dalībnieku ziņas

“realaudio.eu” piedāvās profesionālus skaņas risinājumus mājai un biznesam

Izstādes laikā īpašas cenas visai “realaudio.eu” precei no kataloga!
Turklāt visiem interesentiem būs iespēja saņemt bukletu ar 15% atlaidi jebkuras interesējošās audio tehnikas iegādei.
Lasīt vairāk >>>

Konsultējies par labākajiem noliktavu risinājumiem

Uzņēmuma “AR Baltic” stendā varēs iepazīties ar uzglabāšanas plauktiem mājsaimniecībām, kā arī konsultēties par labākajiem noliktavu risinājumiem.
Lasīt vairāk >>>

“dizainakresli.lv” ekspozīcijā atlaides līdz 45%!

Skandināvu dizaina krēsli, bāra krēsli, galdi un interjera aksesuāri, kas piemēroti lietošanai gan publiskajās telpās, gan mājokļos – tas viss “dizainakresli.lv” ekspozīcijā izstādē ”Māja. Dzīvoklis 2016”.
Lasīt vairāk >>>

EKO iekurs K-Lumet® uzņēmuma "Novus Finis" ekspozīcijā

„Novus Finis” izstādē „Māja. Dzīvoklis 2016” prezentēs ekoloģiski tīru iekuru, kas ražots no atkārtoti pārstrādātiem materiāliem un, kas ir cilvēku ar īpašām vajadzībām roku darbs.
Lasīt vairāk >>>

“Mākslīgā Akmens Darbnīca” prezentēs mākslīgā akmens pielietošanas iespējas

Izstādē “Māja. Dzīvoklis 2016” uzņēmums “Mākslīgā Akmens Darbnīca” demonstrēs mākslīgā akmens daudzpusīgās pielietošanas iespējas. Pie meistariem iespējams pasūtīt gan virtuves un vannas istabas virsmu, izlietņu un sienas dekorus, galdu un recepciju virsmas.
Lasīt vairāk >>>

Sper soli tuvāk skaistam interjeram – apmeklē “Home Art” ekspozīciju

Grūti atrast cilvēku, kuram nerūpētu sava mājokļa plānojums. Izveidot skaistu interjeru, kas pārveidos telpu un padarīs uzturēšanos tajā par īstu baudījumu – tā ir vesela māksla.
Lasīt vairāk >>>

“Kāpņu stils” svin 10 gadu jubileju un lutina ar 10% atlaidi!

Savā 10 gadu jubilejā “Kāpņu stils” izstādes apmeklētājiem dāvina 10% atlaidi, iegādājoties kāpnes “BELLA” vai “UNA”. Atlaide ir spēkā, veicot pasūtījumu līdz Ziemassvētkiem.
Lasīt vairāk >>>

"TULIKIVI" – augstākās kvalitātes kamīnkrāsnis no ziepjakmens – uzņēmuma "Akmens krāsnis" ekspozīcijā

Izstādes „Māja. Dzīvoklis 2016” apmeklētājus “Akmens krāsnis" profesionāļi konsultēs izdevīgāku risinājumu izvēlē mājokļa apsildei un apkures izmaksu samazināšanai. Stendā būs redzami gan jau iecienīti un novērtēti krāšņu modeļi, gan arī aktuālākie jaunumi. Šī rudens dizaina novitāte – apdare “GRAFIA”. Ekspozīcijā varēs aplūkot “SARMI GRAFIA” krāsni – jaudīgu un energoefektīvu krāsni jaunā izpildījumā.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar būvniecības nozares aktualitātēm www.BuvBaze.lv stendā

Izstādē "Māja. Dzīvoklis 2016" būvniecības portāla “BuvBaze.lv” stendā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar būvniecības nozares aktualitātēm. Klientiem tiks sniegtas konsultācijas kā un kur pareizi izvēlēties būvmateriālus un būvniecības pakalpojumus, kā saņemt aktuālāko informāciju.
Lasīt vairāk >>>

Musdienīgi gaisa siltumpumpju apkures risinājumi uzņēmuma “Ecoair” ekspozīcijā

Stendā varēs iepazīties ar dažādu gaisa siltumpumpju zīmolu produkciju: “Fujitsu”, “Fuji Electric”, “Vivax” un “Kaisai Eco”.
Lasīt vairāk >>>

Uzņēmuma “silta-māja.lv” ekspozīcijā siltumsūkņi un kondicionieri ar atlaidi līdz 25%

“silta-māja.lv” stendā varēs konsultēties par sev piemērotāko apkures vai kondicionēšanas iekārtu, kā arī iepazīties ar jaunumiem.
Lasīt vairāk >>>

"Weis A" prezentēs jaunākos risinājumus angāru, māju un siltumnīcu konstruēšanā

Projektēšanas un būvniecības uzņēmums "Weis A" izstādes "Māja. Dzīvoklis 2016" apmeklētājus iepazīstinās un konsultēs par angāru, māju un siltumnīcu konstruēšanas jaunumiem.
Lasīt vairāk >>>

Jaunākie mājas roboti un giroskūteri “SmartRobby” stendā

“SmartRobby” izstādē prezentēs jaunākos mājas uzkopšanas robotus un iepazīstinās ar jauniem veidiem kā padarīt savu dzīvi ērtāku, izmantojot giroskūterus. Turklāt apmeklētājiem būs iespēja izstādes laikā saņemt īpaši pievilcīgas atlaides!
Lasīt vairāk >>>

„RIKON AC” piedāvās jaunākos „Panasonic” gaisa siltumsūkņu un kondicionieru modeļus

Ar jaunākajiem „Panasonic” gaisa siltumsūkņu un kondicionieru modeļiem izstādē „Māja.Dzīvoklis 2016” iepazīstinās uzņēmums SIA „RIKON AC”.  Ekspozīcijā varēs iepazīties ar „RIKON AC” – „Panasonic” siltumsūkņu un gaisa kondicionieru oficiālā izplatītāja Latvijā un Lietuvā un autorizētā servisa centra Latvijā un Lietuvā – produkciju.
Lasīt vairāk >>>

Meklē labāko apkures risinājumu? Apmeklē „APKURES KATLI” ekspozīciju

Izstādē "Māja. Dzīvoklis 2016" uzņēmuma"APKURES KATLI" speciālisti konsultēs apmeklētājus par dažādiem apkures risinājumiem, atrodot piemērotāko katram individuāli.
Lasīt vairāk >>>

Sadzīves ventilācijas risinājumi uzņēmuma „SIVS” ekspozīcijā

Izstādē “Māja. Dzīvoklis 2016” uzņēmuma „SIVS” stendā varēs gan iepazīties, gan iegādāties, gan arī pasūtīt dažādus ventilācijas produktus sadzīves vajadzībām. Izstādes apmeklētāji varēs iegādāties vai pasūtīt produkciju ar 25% atlaidi!
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies sev piemērotākās iekšdurvis uzņēmuma „Iļģuciems” ekspozīcijā

Uzņēmuma „Iļģuciems” stendā varēs iepazīties ar plašu iekšdurvju klāstu no Baltkrievijas un Eiropas Savienības ražotājiem.
Lasīt vairāk >>>

„ABB” prezentēs gudrās mājas sistēmu ABB-free@home 

Izstādes “Māja. Dzīvoklis 2016” apmeklētājiem „ABB” stendā būs iespējama iepazīties ar gudrās mājas sistēmu ABB-free@home un pēdējā gada jaunumiem.
Lasīt vairāk >>>

Uzzini visu par aktuālākajām apgaismojuma tehnoloģijām „MISURA” ekspozīcijā

„Misura” stendā apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajām vācu ražotāja „GIRA” elektroinstalāciju un gudro māju vadības sistēmām.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar koka mēbelēm un dekoriem plašā sortimentā, kā arī mākslīgā akmens virsmām uzņēmuma „Istra-A” stendā

Mākslīgā akmens galda virsmas un izlietnes, mēbeļu fasādes, tvaika nosūcējus un koka dekorus – ar to visu varēs iepazīties „Istra-A” ekspozīcijā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijā ražoti siltumizolācijas materiāli „Thermeko” stendā

Izstādes „Māja. Dzīvoklis 2016” laikā uzņēmuma „Thermeko” pārstāvji konsultēs interesentus par ēku energoefektivitātes paaugstināšanu, pielietojot uzņēmuma izstrādātās siltināšanas sistēmas ar Latvijā ražotiem, augstas efektivitātes, siltumizolācijas materiāliem – IZOpearl un IZOprok.
Lasīt vairāk >>>

„Kalo Būve” stendā varēs konsultēties par bēniņu siltināšanu un vārtu uzstādīšanu

„Kalo Būve” profesionāļi konsultēs apmeklētājus par bēniņu un mansardu siltināšanas risinājumiem, kā arī par garāžu un vārtu uzstādīšanu.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar gaisa attīrīšanas sistēmu „Naturlive”. Izstādes laikā konkurss!

Uzņēmuma „Merkurita LV” ekspozīcijā tiks prezentēta „Naturlive” gaisa attīrīšanas sistēma, kas izmanto dabisko ūdens spēku kombinācijā ar dabīgām esencēm. Tas atjauno, jonizē, mitrina vai sausina, dezinficē un novērš sliktu aromātu. Izmantojot „Naturlive”, rezultāts ir jūtams jau pēc dažām minūtēm.
Lasīt vairāk >>>

Jaunākie interjera apdares elementi – karnīzes, gaismas karnīzes, līstes un grīdlīstes – uzņēmuma „ORAC DECOR” ekspozīcijā

„ORAC DECOR” stendā varēs iepazīties ar mūsdienīgiem un klasiskiem interjera risinājumiem ar 3D dekoratīvajiem apdares elementiem un LED apgaismojuma iespējām.
Lasīt vairāk >>>

„Latakva“ profesionāļi sniegs konsultācijas par dažādiem ugunsdrošības risinājumiem


Izstādē „Māja. Dzīvoklis 2016“ uzņēmums „Latakva“ piedāvās iespēju iepazīties ar visa veida ugunsdrošības risinājumiem un saņemt pieredzējušu ugunsaizsardzības jomas profesionāļu konsultācijas.
Lasīt vairāk >>>

Augstākās kvalitātes māla un betona dakstiņi, kā arī mūsdienīgi dūmvadu risinājumi no „Schiedel” uzņēmuma „Monier” ekspozīcijā

Izstādes „Māja. Dzīvoklis 2016” apmeklētāji “Monier” stendā varēs iepazīties ar plašu dakstiņu sortimentu, kas guvis starptautisku atzinību un darbojas Eiropā ar vairāk nekā 200 gadu ilgu pieredzi. Savukārt zinoši un profesionāli uzņēmuma pārstāvji sniegs konsultācijas par labāko “Schiedel” dūmvadu risinājumu.
Lasīt vairāk >>>

„R.L.M” ekspozīcijā varēs iepazīties ar inovatīvu eko pagraba risinājumu

Eko pagrabs ir inovatīvs risinājums tradicionālam pagrabam dārzeņu, augļu vai ogu uzglabāšanai. Eko pagrabs tiek izgatavots no kompozītmateriāliem un tiek daļēji ierakts zemē.
Lasīt vairāk >>>

„Signoria Deko“ piedāvās dekoratīvās krāsas, faktūru pārklājumus un dekoratīvos apmetumus

Izstādē „Māja. Dzīvoklis 2016” varēs iepazīties ar „Signoria Deko“ dekoratīvo krāsu, faktūru pārklājumu un dekoratīvo apmetumu piedāvājumu.
Lasīt vairāk >>>

„TALAN” darba apavi ar 20% atlaidi „Hards” stendā

Zīmola „TALAN” pārstāvis Latvijā SIA „Hards” izstādē „Māja.Dzīvoklis 2016” plašā sortimentā prezentēs augstas kvalitātes darba apavus.
Lasīt vairāk >>>

Jaudīgi, uzticami, viegli kopjami Vācu ražotāja sūkņi no „WILO”

„WILO” ekspozīcijā būs pieejamas konsultācijas par apkures, ūdensapgādes, kanalizācijas sūkņiem, spiediena paaugstināšanas stacijām u. tml. Speciālisti atbildēs uz jebkuriem jautājumiem par „WILO” sūkņiem, to izvēli, uzstādīšanu, ekspluatāciju.
Lasīt vairāk >>>

Metāla nožogojumi, vārti, balkonu margas „ARRE” ekspozīcijā

Metālapstrādes uzņēmuma „ARRE” ekspozīcijā būs pieejamas konsultācijas par metāla nožogojumu, vārtu, balkonu margu izgatavošanas un uzstādīšanas iespējām, kā arī varēs uzzināt ieplānotā projekta aptuvenās izmaksas.
Lasīt vairāk >>>

Jaunums! Masīvkoka līmētie divslāņu dēļi apsildāmajām grīdām no „Amber Wood”!

„Amber Wood“ stendā būs pieejamas konsultācijas par grīdas dēļu pielietošanu apsildāmo grīdu risinājumos. Izstādes laikā reģistrētiem klientiem garantētas atlaides!
Lasīt vairāk >>>

Ar dažādiem metālapstrādes pakalpojumiem iepazīstinās „ToGet”

Ar plašu metālapstrādes pakalpojumu klāstu izstādē „Māja. Dzīvoklis 2016” iepsazīstinās uzņēmums  „ToGet”.
Lasīt vairāk >>>

„Starpsienu Centrs” ekspozīcijā dažādi stikla konstrukciju veidi gan interjeram, gan eksterjeram

Izstādē „Māja. Dzīvoklis 2016” „Starpsienu Centrs” piedalīsies plašu stendu, kurā varēs aplūkot gan sabīdāmas akardeona tipa stikla starpsienas, bīdāmas un veramās stikla durvis, dažādus stikla dušu veidus, stikla margas un iekaramos stikla jumtiņus.
Lasīt vairāk >>>

“Ginalas Interjers” ekspozīcijā ekskluzīvie “Iittala” dizaina priekšmeti

Izstādē “Māja. Dzīvoklis 2016” “Ginalas Interjers” stendā varēs iepazīties ar skandināvu dizaina klasikas – “Iittala” un “Rörstrand” – produktiem un saņemt konsultācijas.
Lasīt vairāk >>>

„Intra-Serviss” ekspozīcijā ilgas degšanas cietā kurināmā sadzīves katli

Vienīgais oficiālais rūpnīcas „Stropuva” pārstāvis Latvijā „Intra-Serviss” izstādē „Māja. Dzīvoklis 2016” prezentēs unikālus cietā kurināmā katlus, kas var lepoties ar īpaši ilgu degšanas režīmu.
Lasīt vairāk >>>


Foto galerija


Video

Kontakti:

  Roberts Brēde, projekta vadītājs   |    +371 26525243   |    +371 67065012   |   roberts.brede@bt1.lv   |   Darba laiks: 9.00–17.00

 Organizators:  
Partneri: