Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Izstādes ziņas

 Pirms būvē, remontē vai labiekārto, apmeklē izstādi “Māja. Dzīvoklis 2017”!

Jau tradicionāli rudenī – no 19. līdz 22. oktobrim – Ķīpsalā durvis vērs gaidītākais notikums ikvienam, kas būvē, remontē vai labiekārto, – izstāde “Māja. Dzīvoklis 2017”. Nāc uz izstādi un sper soli tuvāk savam sapņu mājoklim!
Lasīt vairāk >>>

 Mājokļu labiekārtošanas tendences agrāk un tagad!

Laikam līdzi maināmies ne tikai mēs, bet arī mūsu mājas! Ar pašiem jaunākajiem būvniecības, interjera un labiekārtošanas risinājumiem varēs iepazīties izstādē “Māja. Dzīvoklis 2016” no 13. līdz 16. oktobrim Ķīpsalā. Taču, lai saprastu, cik ļoti ir mainījušās mūsu mājvietas, piedāvājam stāstu par to, kā bija un kā ir tagad.
Lasīt vairāk >>>Dalībnieku ziņas

Iepazīties ar dažādiem stikla konstrukciju veidiem “Starpsienu Centrs” stendā

Šogad Izstādē "Māja. Dzīvoklis 2017" uzņēmuma “Starpsienu Centrs” stendā (J18) varēs aplūkot gan interjeram, gan eksterjeram piemērotus stikla konsturkciju veidus: sabīdāmās akardeona tipa stikla starpsienas, bīdāmas un veramas stikla durvis, dažādus stikla dušu veidus, stikla margas un iekaramos stikla jumtiņus. 


Lasīt vairāk >>>

Būvniecības portāla “abc.lv” stendā – visa nozares informācija vienkopus!

Izstādē „Māja. Dzīvoklis 2017” varēs apmeklēt būvniecības portāla “abc.lv” stendu, kurā interesenti varēs iepazīties ar “abc.lv” darbu un mājas lapu izstrādes pakalpojumiem, kā arī saņemt bezmaksas katalogus: "Praktiskie padomi" un "Profesionālā būvniecības gadagrāmata" profesionāļiem.
Lasīt vairāk >>>

Siltumsūkņi un kondicionieri ar atlaidi līdz 25% “Silta-Māja.lv” ekspozīcjā!

“Silta-Māja.lv” stendā varēs iepazīties ar ražotāju jaunumiem un saņemt konsultāciju par jums piemērotāko apkures vai kondicionēšanas iekārtu.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar plašo “Korte.lv” mākslīgā akmens virsmu piedāvājumu!

“Korte.lv” piedāvās “Dupont”,”Corian”, “Staron” un ”Meganite” mākslīgā akmens produkciju, kā arī prezentēs Dekton un Silestone virsmas.

Lasīt vairāk >>>

Ekoloģiski tīrs iekurs “K-Lumet “ ekspozīcijā

Uzņēmums „Novus Finis” izstādē „Māja. Dzīvoklis 2017” prezentēs ekoloģiski tīru iekuru, kas ražots no otrreiz pārstrādātiem materiāliem un, kas ir cilvēku ar īpašām vajadzībām roku darbs.

Lasīt vairāk >>>

Meklē augstākās kvalitātes kamīnkrāsnis? Apmeklē “Tulikivi” ekspozīciju!

Uzņēmuma ekspozīcijā tiks izstādīti jaunākie un aktuālākie “Tulikivi” kamīnkrāšņu modeļi. “Tulikivi” meistari sniegs izsmeļošu informāciju par kamīnkrāsns uzstādīšanas jaunākajām tendencēm, efektīvākajiem modeļiem un tehniskajiem risinājumiem.

Lasīt vairāk >>>

“Istra-A” piedāvās virtuves mēbeles un interjera elementus no koka un sintētiskā akmens

“Istra-A“ ekspozīcijā izstādē “Māja.Dzīvoklis 2017“ varēs izvēlēties un pasūtīt dažādu veidu virtuvies iekārtas – no klasiskā līdz modernajam stilam. Uzņēmuma speciālsiti palīdzēs ar nepieciešamo materiālu izvēli, lai realizētu jūsu sapņu virtuves iekārtu.

Lasīt vairāk >>>

“Amber Wood” prezentēs nestandarta grīdas apdares tehnoloģiju

Izstādes apmeklētāji “Amber Wood” ekspozīcijā varēs iepazīties ar ozolkoka dēļu un apsildāmajām grīdām, kā arī saņemt īpašu atlaidi masīvkoka grīdas dēļu un divslāņu dēļu iegādei.

Lasīt vairāk >>>


Pirkt biļetes

Foto galerija


Video

Kontakti:

  Roberts Brēde, projekta vadītājs   |    +371 26525243   |    +371 67065012   |   roberts.brede@bt1.lv   |   Darba laiks: 9.00–17.00

 Organizators:  
Partneri: