Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
„Intra-Serviss” ekspozīcijā – ilgas degšanas cietā kurināmā sadzīves katli

Vienīgais oficiālais „Stropuva” rūpnīcas pārstāvis Latvijā „Intra-Serviss” izstādē „Māja. Dzīvoklis 2017” prezentēs unikālus cietā kurināmā katlus, ar īpaši ilgu degšanas režīmu.

Jau sešpadsmito gadu uzņēmums veiksmīgi ražo malkas kurināmos katlus, kuros viena kurināmā porcija deg apmēram 30 stundas.

2007. gadā uznēmums uzsāka jaunās paaudzes universālā ilgas degšanas cietā kurināmā katla ražošanu. To var kurināt gan ar oglēm, gan ar malku, gan ar cita veida kurināmo. Turklāt, kurinot ar oglēm, degšanas ilgums ir līdz spetiņām diennaktīm.

2015. gadā radās iespēja pieslēgt šiem katliem arī granulu degļus ar granulu tvertnēm, kas padarīja tos par daudzfunkcionāliem, unikāliem cietā kurināmā katliem, kuriem šobrīdī nav analogu, jo tajos visu veidu cietais kurināmais deg ilgas degšanas režīmā, ievērojami atvieglojot ikdienas dzīvi un nepiesaista pie viena kurināmā veida.

Ekspozīcijā varēs iepazīties un konsultēties par visiem cietā kurināmā „Stropuva” katlu modeļiem.

Stenda numurs – J22

www.stropuva-veikals.lvFoto galerija


Video
Kontakti:

  Roberts Brēde, projekta vadītājs   |    +371 26525243   |    +371 67065012   |   roberts.brede@bt1.lv   |   Darba laiks: 9.00–17.00

 Organizators:  
Partneri: