Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

”realaudio.eu” piedāvās apskaņošanas sistēmas privātmājām

Salons ”realaudio.eu” izstādē “Māja. Dzīvoklis 2017” piedāvās aktuālāko skaņu tehniku gan privātai lietošanai, gan instalācijām komercobjektos.
Lasīt vairāk >>>

Konkurss! Kvalitatīvu mājsaimniecības preču prezentācijas un izdevīgas cenas “LEIFHEIT Latvija” stendā

“LEIFHEIT Latvija” stendā izstādes apmeklētāji varēs izmēģināt, kā darbojas vakuuma logu tīrītājs,  uzzināt kādas priekšrocības ir “Care&Protect” grīdas slotai un cik ērts lietošanā ir “Clean Twist” grīdas uzkopšanas komplekts. Izstādes laikā būs iespēja iegādāties “LEIFHEIT” preces par īpaši izdevīgām cenām, kā arī saņemt bezmaksas piegādi.
Lasīt vairāk >>>

Inovatīvas un energoefektīvas būvniecības sistēmas – “XFIXI Construction Group” ekspozīcijā

Izstādē "Māja. Dzīvoklis 2017" uzņēmuma “XFIXI Construction Group” ekspozīcijā varēs konsultēties par ātras un energoefektīvas ēkas būvniecības un siltināšanas metodēm.
Lasīt vairāk >>>

Uzzini rūpnieciski ražotu koka karkasa māju priekšrocības “Hus.lv “ ekspozīcijā

“Hus.lv “ izstādē “Māja. Dzīvoklis 2017” iepazīstinās kvalitatīvām koka karkasa mājām tieši no ražotāja. Stendā varēsiet iepazīties ar mājas montāžas procesu, apskatīt sienu uzbūves paraugus, uzdot jautājumus un noskaidrot šo māju priekšrocības.
Lasīt vairāk >>>

Jaunākie interjera apdares elementi uzņēmuma “Orac Decor” ekspozīcijā

“Orac Decor” stendā prezentēs mūsdienīgus un klasiskus interjera risinājumus ar 3D dekoratīvajiem apdares elementiem un LED apgaismojuma iespējām.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīties ar būvniecības apvienības “BuvBaze.lv” sniegtajām priekšrocībām!

Izstādē „Māja. Dzīvoklis 2017” varēs iepazīties ar būvniecības apvienības “BuvBaze.lv” portāla jaunāko sadaļu – Tenderi.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar jaunākajiem “Festool” instrumentiem

Uzņēmuma “Instro” ekspozīcijā varēs konsultēties par jaunākajiem instrumentiem, kā arī tos izmēģināt.
Lasīt vairāk >>>

"Aija Audio" piedāvās Latvijā ražotas skandas, akustiskos paneļus un durvis

Izstādē "Māja.Dzīvoklis 2017" uzņēmums "Aija Audio" iepazīstinās ar Latvijā ražotām skandām, skandu korpusiem, akustiskajiem paneļiem, kas ieguvuši atzinību visā Eiropā. Piedāvājumā būs arī Latvijā ražotas akustiskās iekšdurvis, kas lieliski piemērotas dažādām ierakstu studijām un citām telpām ar augstām akustikas prasībām.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar “Naturlive” gaisa attīrīšanas sistēmu un piedalies konkrusā!

Izstādē varēs iepazīties ar “Naturlive” gaisa attīrīšanas sistēmu un piedalīties konkursā!
Lasīt vairāk >>>

Atrodi piemērotāko ūdens attīrīšanas risinājumu "Aquaphor" stendā

Izstādē "Māja. Dzīvoklis 2017" uzņēmums "Aquaphor" iepazīstinās ar dažādiem ūdens attīrīšanas risinājumiem dzīvokļiem, privātmājām, uzņēmumiem, ražotnēm u.c.
Lasīt vairāk >>>

“Jumatex’’ ekspozīcijā – iepazīsties ar revolucionāro apsildes iekārtu “Weltem”

Izstādē ‘’Māja. Dzīvoklis 2017’’ uzņēmuma “Jumatex’’ stendā varēs izmēģināt “Weltem” un konsultēties par to pielietojumu.
Lasīt vairāk >>>

Iegādājies jaunākās paaudzes lokāmos profilus “Flext”!

Izstādē “Māja. Dzīvoklis 2017” varēs iepazīties ar lokāmajiem profiliem, kas krietni vien atvieglos ģipškartona licēju darbu.
Lasīt vairāk >>>

Gaumīgi šūpuļkrēsli interjeram un dārzam “AI.X” ekspozīcijā

Izstādē „Māja. Dzīvoklis 2017” uzņēmums “AI.X” piedāvās Latvijā ražotus, ar rokām darinātus šūpuļkrēslus, kas piemēroti gan mājai, gan dārzam, gan atpūtai, gan arī interjerm.
Lasīt vairāk >>>

"Labā māja Latvija" piedāvās bezmaksas būvprojektus!

Izstādē "Māja. Dzīvoklis 2017" uzņēmums "Labā māja Latvija" prezentēs dažādus mājas būvniecības pakalpojumus, kā arī ekspozīcijā varēs saņemt bezmaksas konsultācijas par jūsu sapņu mājas būvniecību.
Lasīt vairāk >>>

Nepalaid garām –  2017./2018. gada „Panasonic NORDIC” gaiss-gaiss siltumsūkņu modeļiem septiņu gadu garantija!

Izstādē „Māja. Dzīvoklis 2017’’ „Rikon AC” piedāvās jaunākos "Panasonic" gaisa siltumsūkņu un kondicionieru modeļus. Piemēram, „Panasonic NORDIC” gaiss-gaiss un „Panasonic AQUAREA T-CAP” gaiss-ūdens siltumsūkņus.
Lasīt vairāk >>>

„Intra-Serviss” ekspozīcijā – ilgas degšanas cietā kurināmā sadzīves katli

Vienīgais oficiālais „Stropuva” rūpnīcas pārstāvis Latvijā „Intra-Serviss” izstādē „Māja. Dzīvoklis 2017” prezentēs unikālus cietā kurināmā katlus, ar īpaši ilgu degšanas režīmu.

Lasīt vairāk >>>

Viss dārza interjeram, funkcionalitātei un atpūtai „NeoMājas.lv” ekspozīcijā

„NeoMājas.lv” izstādē „Māja. Dzīvoklis 2017” prezentēs populāro dārza mājas modeli „Agija”, kuru varēs iegādāties par īpaši izdevīgu cenu! Turklāt dārza māju vares aplūkot gan no ārpuses, gan iekšpuses un to papildinās īpašs, pārvietojams grils.

Lasīt vairāk >>>

Iepazīties ar dažādiem stikla konstrukciju veidiem “Starpsienu Centrs” stendā

Šogad Izstādē "Māja. Dzīvoklis 2017" uzņēmuma “Starpsienu Centrs” stendā (J18) varēs aplūkot gan interjeram, gan eksterjeram piemērotus stikla konsturkciju veidus: sabīdāmās akardeona tipa stikla starpsienas, bīdāmas un veramās stikla durvis, dažādus stikla dušas, stikla margas un iekaramos stikla jumtiņus.
Lasīt vairāk >>>

Būvniecības portāla “abc.lv” stendā – visa nozares informācija vienkopus!

Izstādē „Māja. Dzīvoklis 2017” varēs apmeklēt būvniecības portāla “abc.lv” stendu, kurā interesenti varēs iepazīties ar “abc.lv” darbu un mājas lapu izstrādes pakalpojumiem, kā arī saņemt bezmaksas katalogus: "Praktiskie padomi" un "Profesionālā būvniecības gadagrāmata" profesionāļiem.

Lasīt vairāk >>>

Siltumsūkņi un kondicionieri ar atlaidi līdz 25% “Silta-Māja.lv” ekspozīcjā!

“Silta-Māja.lv” stendā varēs iepazīties ar ražotāju jaunumiem un saņemt konsultāciju par jums piemērotāko apkures vai kondicionēšanas iekārtu.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar plašo “Korte.lv” mākslīgā akmens virsmu piedāvājumu!

“Korte.lv” piedāvās “Dupont”,”Corian”, “Staron” un ”Meganite” mākslīgā akmens produkciju, kā arī prezentēs Dekton un Silestone virsmas.

Lasīt vairāk >>>

Ekoloģiski tīrs iekurs “K-Lumet “ ekspozīcijā

Uzņēmums „Novus Finis” izstādē „Māja. Dzīvoklis 2017” prezentēs ekoloģiski tīru iekuru, kas ražots no otrreiz pārstrādātiem materiāliem un, kas ir cilvēku ar īpašām vajadzībām roku darbs.

Lasīt vairāk >>>

Meklē augstākās kvalitātes kamīnkrāsnis? Apmeklē “Tulikivi” ekspozīciju!

Uzņēmuma ekspozīcijā tiks izstādīti jaunākie un aktuālākie “Tulikivi” kamīnkrāšņu modeļi. “Tulikivi” meistari sniegs izsmeļošu informāciju par kamīnkrāsns uzstādīšanas jaunākajām tendencēm, efektīvākajiem modeļiem un tehniskajiem risinājumiem.

Lasīt vairāk >>>

“Istra-A” piedāvās virtuves mēbeles un interjera elementus no koka un sintētiskā akmens

“Istra-A“ ekspozīcijā izstādē “Māja.Dzīvoklis 2017“ varēs izvēlēties un pasūtīt dažādu veidu virtuvies iekārtas – no klasiskā līdz modernajam stilam. Uzņēmuma speciālsiti palīdzēs ar nepieciešamo materiālu izvēli, lai realizētu jūsu sapņu virtuves iekārtu.

Lasīt vairāk >>>

“Amber Wood” prezentēs nestandarta grīdas apdares tehnoloģiju

Izstādes apmeklētāji “Amber Wood” ekspozīcijā varēs iepazīties ar ozolkoka dēļu un apsildāmajām grīdām, kā arī saņemt īpašu atlaidi masīvkoka grīdas dēļu un divslāņu dēļu iegādei.

Lasīt vairāk >>>

Jaudīgi, uzticami, viegli kopjami Vācu ražotāja sūkņi no „WILO”

„WILO” ekspozīcijā būs pieejamas konsultācijas par apkures, ūdensapgādes, kanalizācijas sūkņiem, spiediena paaugstināšanas stacijām u. tml. Speciālisti atbildēs uz jebkuriem jautājumiem par „WILO” sūkņiem, to izvēli, uzstādīšanu, ekspluatāciju.
Lasīt vairāk >>>


Foto galerija


Video
Kontakti:

  Roberts Brēde, projekta vadītājs   |    +371 26525243   |    +371 67065012   |   roberts.brede@bt1.lv   |   Darba laiks: 9.00–17.00

 Organizators:  
Partneri: