“Amber Wood” prezentēs nestandarta grīdas apdares tehnoloģiju


Izstādes apmeklētāji “Amber Wood” ekspozīcijā varēs iepazīties ar ozolkoka dēļu un apsildāmajām grīdām, kā arī saņemt īpašu atlaidi masīvkoka grīdas dēļu un divslāņu dēļu iegādei.

Divslāņu grīdas dēļi paredzēti grīdu ieklāšanai telpās ar mainīgu mitruma un temperatūras režīmu. Viens no populārakajiem pielietojumiem ir to ieklāšana uz apsildāmajām grīdām. Ekonomisku, ekoloģisku un praktisku apsvērumu dēļ siltās grīdas kļūst ar vien populārākas gan dzīvokļos gan privātmājās.

“Amber Wood” ražotie divslāņu grīdas dēļi ir izgatavoti, rūpīgi izvērtējot klientu prasības un izprotot tehnisko risinājumu specifiku. Ņemot vērā grīdas seguma temperatūras un mitruma svārstības, dēļi ir izgatavoti no diviem slāņiem. Apakšējā daļā ir bērza saplāksnis, bet virskārtā – ozola lamele. Bērza saplākšņa blīvums, līdzīgi kā ozolam, ir 700 kilogrami kubikmetrā. Tas nodrošina vienmērīgu siltuma vadītspēju (0.17 W/(mK)). Fragmentēts bērza saplākšņa apakšklājs nodrošina augstu dimensiju stabilitāti, mainoties dēļa temperatūrai un mitrumam, kā arī atvieglo grīdas dēļu ieklāšanu uz nelīdzenas pamatnes.

Grīdas dēļiem iespējama virsmas apstrāde, kas nodrošina kvalitatīvu virsmas struktūru un industriālu cietā vaska uzklāšanu atbilstoši klienta vēlmēm.

“Amber Wood” pārstāvis konsultēs ikvienu interesentu par masīvas koksnes grīdas dēļu kā arī divslāņu grīdas dēļu ieklāšanu un turpmāko apkopi.

www.amberwood.lv