Inovatīvas un energoefektīvas būvniecības sistēmas – “XFIXI Construction Group” ekspozīcijā


Izstādē "Māja. Dzīvoklis 2017" uzņēmuma “XFIXI Construction Group” ekspozīcijā varēs konsultēties par ātras un energoefektīvas ēkas būvniecības un siltināšanas metodēm.
Uzņēmuma speciālisti konsultēs apmeklētājus par privātmāju būvniecību no inovatīviem un energoefektīviem būvniecības materiāliem, kas ražoti Latvijā. Varēs uzzināt visas ēku siltināšanas nianses ar poliuretāna putām, kā arī turpat izstādē – varēs aprēķināt nepieciešamo siltinājuma daudzumu un izmaksas ar sepcializēto “XFIXI” kalkulatoru.


Turklāt uzņēmuma pārstāvji iepazīstinās arī ar inovatīvu metāla aizsargslāņa veidošanas apstrādes metodi, kā arī ar ventilācijas iekārtām veselībai un mājas ilgmūžībai.

Izstādē varēs aplūkot inovatīvo “XFIXI” betona aizvietotāju stabu stiprināšanai, jaunās paaudzes SIP paneļus (ārsienu mājas bloki bez termotiltiem) un monolītēku blokus ar dubulto siltinājumu (U-koef. Līdz 0.09 W/m2k).

NB! Katru izstādes dienu – pirmie 10 interesenti varēs iegūt bezmaksas 3D sapņu mājas vizualizāciju!

Kompānija “XFIXI Construction Group” ir inovatīvu produktu ražotājs, kā arī vācu komānijas “Lunos” oficiālais pārstāvis Latvijā.

www.xfixi.com
www.xfixi.eu
www.lunoslatvia.lv
www.facebook.com/xfixicom/?ref=br_rs
www.facebook.com/LUNOSLatvia