Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs


Dalībnieku
katalogs 2017


Medbaltica iesaka:


“Medbaltica” – lielākā un nozīmīgākā nozares izstāde Baltijā!

2016. gadā no 22. līdz 24. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies viens no nozīmīgākajiem pasākumiem medicīnas nozarē Baltijas reģionā – 9. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2016”, kas vienkopus pulcēs dažādu veselības nozaru speciālistus, profesionālās biedrības un medicīnas produkcijas ražotājus no Latvijas un ārvalstīm. Izstāde iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem.

„Medbaltica” kļuvusi par ikgadēju pasākumu un tās mērķis ir uzsvērt nepieciešamību veicināt profesionālas veselības aprūpes attīstību Latvijā un iepazīstināt izstādes apmeklētājus ar vietējo un ārvalstu nozares speciālistu pieredzi un jaunumiem.

Modernākās iekārtas un jaunākie zinātnes sasniegumi

Izstādē piedalās vairāk nekā 130 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Rietumeiropas un Austrumeiropas, Skandināvijas, NVS reģiona un citām valstīm, kas vienkopus demonstrē modernākās zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas, oftalmoloģijas, farmācijas un citas medicīnas tehnoloģijas, iekārtas, materiālus un pakalpojumus.

Pārstāvētās nozares:
• Zobārstniecība
Zobārstniecības iekārtas un piederumi
Izejmateriāli stomatologiem un zobu tehniķiem
Implanti
Higiēnas līdzekļi
• Medicīnas tehnoloģijas
Funkcionālās diagnostikas ierīces
Kardiālās terapijas aparatūra
Datortomogrāfi
Elektrokardiogrāfi un to piederumi
Elektroķirurģiskās iekārtas
Nukleārā medicīna
Rentgenaparāti un to piederumi
Dialīzes tehnika
Citas elektromedicīniskās iekārtas un aparatūras
Medicīniskā mehānika
Slimnīcu un privātprakšu iekārtas
• Oftalmoloģija
Medicīniskā optika, optiskais stikls
Mehāniskie komponenti
• Farmācija
Receptūras un bezreceptūras medikamenti
Izejvielas farmaceitiskajai rūpniecībai

Pasākumi profesionāļiem

Izstādes laikā notiek semināri, kas iepazīstina ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un materiāliem, kā arī notiek konferences un semināri, kur diskutē par aktuāliem jautājumiem medicīnas nozarē. Šajos pasākumos profesionāļi – nozares speciālisti, uzņēmēju, profesionālo organizāciju un valsts iestāžu pārstāvji varēs smelties idejas, gūt jaunas zināšanas un informāciju, kā arī veicināt sava biznesa attīstību.

Gatavošanās izstādei rit pilnā sparā!
Izstādes organizatori aktīvi gatavojas izstādei, un liela daļa izstādes ekspozīcijas platību jau ir aizņemtas, jo daudzi izstādes „Medbaltica 2016” dalībnieki jau ir pieteikuši dalību 2016. gada pasākumam, turklāt ar plašākiem stendiem. Arī šobrīd jūtami ir pieaugusi dalībnieku interese par labākām stendu vietām un iespēju saņemt lielākas termiņatlaides.

Aicinām nozares uzņēmumus savlaicīgi pieteikt dalību izstādē, lai iegūtu izdevīgākus dalības nosacījumus un labākas ekspozīcijas vietas!

Ja arī Jūsu uzņēmums vēlas piedalīties vienā no nozīmīgākajiem medicīnas nozares pasākumiem Baltijas reģionā – starptautiskajā medicīnas izstādē “Medbaltica 2016”, lūdzam sazināties ar projekta vadītāju Mārtiņu Druvkalnu.


Izstādē „Medbaltica 2015” piedalījās 130 nozares uzņēmumi no 10 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Somijas, Polijas, Šveices, Slovākijas un Itālijas. Izstādi apmeklēja 9733 nozares speciālisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām ārvalstīm.