Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs


Dalībnieku
katalogs 2018


Pirkt biļetes


Medbaltica iesaka:


Rīt sāksies izstāde “Medbaltica 2017” un 8. Latvijas Ārstu kongress!

Ceturtdien, 21. septembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darbu sāks 10. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2017” un nozīmīgākais medicīnas forums Latvijā – 8. Latvijas Ārstu kongress.

Izstādes “Medbaltica 2017” atklāšanas ceremonija notiks 21. septembrī plkst. 11.00 hallē Nr.2 un tajā piedalīsies Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle un “Medbaltica” vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

Šogad izstādē piedalās turpat 130 dalībnieki no 12 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Beļģijas, Itālijas, Krievijas, Ķīnas, Polijas, Rumānijas, Singapūras, Somijas un Zviedrijas, kas prezentēs plašu zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas un citu medicīnas tehnoloģiju, iekārtu, materiālu un pakalpojumu klāstu. To papildinās rehabilitācijas, kompresijas izstrādājumi, ortopēdijas produkti, produkti vīrusu profilaksei, higiēnas līdzekļi, darba apģērbi un apavi mediķiem, kas izstādē būs pieejami par pievilcīgām cenām.

“Medbaltica” varēs iepazīties arī ar Latvijas un Igaunijas izgudrotāju un zinātnieku izgudrojumiem, kas nākotnē var palīdzēt uzlabot veselību un pat glābt dzīvības. Vairāk par izstādes piedāvājumu: www.bt1.lv/medbaltica

8. Latvijas Ārstu kongress
Latvijas ārstu kongress notiek reizi četros gados un kopā pulcē mediķus no visas pasaules. Šobrīd dalībai kongresā jau reģistrējušies 4000 ārstu no Latvijas, ASV, Vācijas, Izraēlas, Francijas un Krievijas. Kongresa tematiskais vadmotīvs ir jēdziens - klīniskais gadījums. Jaunievedums kongresā – ārstniecības iestāžu patstāvīgi veidotās sēdes, kurās demonstrēs sadarbības iespējas starp dažādu specialitāšu kolēģiem.

8. Latvijas Ārstu kongresam veltītā preses konference notiks 21. septembrī plkst. 13.00 konferenču zālē Nr. 2
un tajā piedalīsies:
Pēteris Apinis, Latvijas Ārstu biedrības prezidents;
Jānis Vētra, 8. Latvijas Ārstu kongresa prezidents;
Dita Raiska, Latvijas Māsu asociācijas prezidente;
Juris Raudovs, Latvijas Ambulatorā dienesta ārstu palīgu asociācijas priekšsēdētājs;
Kristīne Embure-Zapoļska, Latvijas vecmāšu asociācijas prezidente;
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs.

Trīs kongresa dienās Ķīpsalā notiks arī virkne citu nozīmīgu pasākumu nozares profesionāļiem – 4. Māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongress, kas šogad par vienojošo moto izvirzījis mūžam aktuālo: „Pastāvēs, kas pārvērtīsies”, Latvijas Zobārstu asociācijas sēde, starpdisciplinārā konference zobārstiem, Latvijas Farmaceitu biedrības kongress u.c. Vairāk par kongresu: www.arstukongress.lv/?s=1220867667&ln=lv

Izstāde „Medbaltica 2017” un 8. Latvijas Ārstu kongress notiks trīs dienas – no 21. līdz 23. septembrim Ķīpsalā.

Izstādi „Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.
8. Latvijas Ārstu kongresa organizators ir Latvijas Ārstu bierība.

Izstādes darba laiks:
21.–22. septembrī 9.00–18.00
23. septembrī 9.00–17.00

Ieejas maksa:
Ieejas biļete – 4,00 EUR
Pensionāriem, studentiem – 3,00 EUR
Autostāvvieta – 3,00 EUR