Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Dārzs.Flora Mežs un Koks Rigaagro
Izstādes ziņas Dalībnieku ziņas


„Nature Expo 2016” vienkopus pulcēja vairāk nekā 18 tūkstošus apmeklētāju!

24. aprīlī Ķīpsalā noslēdzās starptautiskā lauksaimniecības, dārzkopības un mežsaimniecības izstāde „Nature Expo 2016”, kas šogad vienkopus pulcēja 189 uzņēmumus. Iepazīties ar izstādes piedāvājumu un sagatavoties darbiem dārzā, mežā un uz lauka bija ieradušies 18 810 apmeklētāju, kas ir par 14 % vairāk nekā pērn.
Lasīt vairāk >>>Apskati un izdevīgi iegādājies „Raunas Lauktehnikas” produkciju!

SIA “Raunas Lauktehnika” stenda apmeklētājiem būs iespēja apskatīt un iegādāties:
• Mēbeles mājai un dārzam – galdi, krēsli, soli, plaukti un kumodes;
• Dārza aksesuārus – lapenes, arkas, paviljonus, puķu statīvus un kastes, dekoratīvās sienas un sfēras, ugunspodus u.c.;
• Interjera aksesuārus – svečturus, lustras, augļu grozus, malkas statīvus u.c.;
• Stikla un keramikas izstrādājumus, mākslīgos ziedus un sveces.
Lasīt vairāk >>>

Saimniecība „Vējiņi” piedāvās zemeņu stādus

Izstādē „Nature Expo 2017” būs iespēja iegādāties agro, vidējo un vēlo zemeņu šķirņu stādus, remontantās, kā arī mēnešzemenes no saimniecības „Vējiņi”.
Lasīt vairāk >>>

Iegādājies „MATOGARD” produkciju izdevīgāk!

Uzņēmuma „MATOGARD LV” pārstāvji izstādes „Nature Expo 2017” apmeklētājiem piedāvās konsultācijas par augu substrātu un organiskā mēslojuma „MATOGARD” izmantošanu, piemērošanu, kā arī par informēs par konkurētspējīgajām priekšrocībām, produkcijas iegādāšanās iespējām, sadarbības iespējām u.c.
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies īrisu, hostu un peoniju stādus no Ziedudārzs.lv!

„Pasaule ir skaista tik, cik skaistu un labu mēs to paši radām. Savas pasaules skaistumu es rodu caur ziediem!” – teic Dzintra Jurevica, kura izstādes apmeklētājiem dāvās iespēju iegādāties viņas ziedu dārzā Tukumā audzētu ziemciešu – īrisu, hostu un peoniju – stādus.
Lasīt vairāk >>>

„JUMATEX” piedāvās iegādāties saliekamās koka pirtis, dārza mājas un bērnu laukumus!

Izstādē „Nature Expo 2017” prezentēsim koka pirti, kuru varēs iegādāties par akcijas cenu! Vēl „JUMATEX” pakalpojumu klāstā ietilpst pamatu izveide un mājas uzstādīšana, kā arī bērnu laukumu uzstādīšana. Tāpēc izstādē bērnu laukumiem piedāvāsim 10% atlaidi no mājas lapā redzamās standarta cenas.
Lasīt vairāk >>>

„Vālodze V” aicina uz izstādi „Nature Expo 2017”!

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja iegādāties dekoratīvos kokus un krūmus, augļu koku un ogulāju stādus, rozes, krūmmelleņu stādus, petūnijas un pelargonijas, kā arī zemeņu stādus.
Lasīt vairāk >>>

Medus citās garšās!

SIA „Green Hive” izstādē piedāvās medu ar čili, lavandu, piparmētru, šokolādi, kanēli, dzērveni un pīlādzi. Vēl – ogas medū (ar bišu maizi), sulas un sīrupi ar medu, augļu konfektes ar medu, kā arī dāvanu komplekti.
Lasīt vairāk >>>

Skaisti un gaumīgi ar rokām darināti aksesuāri

Izstādes „Nature Expo 2017” apmeklētāji varēs iegādāties floristes, rokdarbnieces un puķu mīļotājas Mārītes Kagaines ar rokām darinātus aksesuārus!
Lasīt vairāk >>>

Nogaršo un iegādājies „Dabas maizes” jaunumus!

„Dabas maize” – tas ir stāsts par tīru maizi, dabīgām sastāvdaļām, mīlestību un prieku cept to, kas citiem garšo! Piedāvājumā dažādu veidu rudzu, baltmaizes un saldskābās maizes, kā arī plašu konditorejas izstrādājumu klāstu.
Lasīt vairāk >>>

Mikrobioloģiskie mēslojumi – labas ražas un veselīgas augsnes pamats!

„Bioefekts” izstādē „Nature Expo 2017” piedāvās mikrobioloģiskos preparātus –trihodermīnu, biomiksu, azotobakterīnu, biokompostētāju, mēslojumu – rozēm, zemenēm, rododendriem, skujeņiem un citiem augiem.
Lasīt vairāk >>>

SIA „EKO INVEST” piedāvās stikla verandas, paviljonus, oranžērijas un siltumnīcas!

Izstādes „Nature Expo 2017” laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar jauniem Vācijā ražotiem produktiem – stikla verandām, paviljoniem, nojumēm, terasēm un siltumnīcām, kuru ražošanā izmantoti inovatīvi tehnoloģiskie un dizaina risinājumi, jauni materiāli.
Lasīt vairāk >>>

„DM TEHNIKA” piedāvās aktuālākos un jaunākos dārza kopšanas instrumentus!

„Nature Expo 2107” apmeklētājiem tiks piedāvāta tehnika, kas darbu dārzā pārvētīs par atpūtu! Piedāvātās preces: dārza frēzes, aeratori, zāles pļāvēji, trimeri, lapu pūtēji. Īpaša uzmanība tiks vērsta uz videi draudzīgo sēriju – akumulatora produkti (zāģi, trimeri, lapu pūtēji, dzīvžogu šķēres, zāles pļāvēji). Turklāt apmeklētājiem būs iespēja izbraukt testa braucienu ar traktoriņu un raideri!
Lasīt vairāk >>>

SIA „Irrigation Systems” piedāvās automātiskās laistīšanas sistēmas

Izstādē „Nature Expo 2017” būs pieejami Amerikas ražotāja „Rain Bird” laistīšanas sistēmu materiāli zālienam, apstādījumiem un siltumnīcām. Interesenti varēs saņemt konsultācijas un rekomendācijas, kā arī palīdzību, lai rastu optimālu un pareizu risinājumu katram realizējamam projektam!
Lasīt vairāk >>>

„Gailis A” piedāvājumā būs darba apģērbi un apavi!

Izstādes „Nature Expo 2017” apmeklētājiem būs iespēja iegādāties dažādus darba apģērbu un apavus – arī no „Work Zone” kolekcijas!
Lasīt vairāk >>>

Artūrs Bidiņš: Izstādes ”Nature Expo” projekta vadītājs   +371 26579824   +371 67065009   natureexpo@bt1.lv