Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Jaunumi


Pēc stādiem uz “Nature Expo 2017” Ķīpsalā!

Jau šajā nedēļas nogalē, no 28. līdz 30. aprīlim, Ķīpsalā notiks izstāde “Nature Expo 2017”, kurā būs plašs stādu piedāvājums – dažnedažādu šķirņu augļu koki, ogulāji, puķes, košumkrūmi un citi. Katrs atradīs ko piemērotu savai puķu dobei, balkonam, mazdārziņam vai lauku sētai!
Lasīt vairāk >>>

Kāzu sezona tuvojas! Uzzini jaunumus kāzu dekoru modē!

Tuvojas aktīvākais kāzu laiks, tāpēc piedāvājam nelielu ieskatu kāzu dekoru aktualitātēs. Tendences atklāj floriste dekoratore Evija Apermane, kura 29. aprīlī kopā ar citiem Baltijas valstu meistariem aicina uz kāzu dekoru veidošanas paraugdemonstrējumiem izstādē “Nature Expo 2017”. Neatliec līgavas pušķa izvēli uz pēdējo brīdi!
Lasīt vairāk >>>

Sajūti pavasari ziedu kompozīcijās un līgavu dekoros!

Hiacintes, tulpes, narcises, ceriņi, anemones, kā arī pumpuri, zaļi asni un citi pavasara vēstneši būs redzami krāšņos floristu darbos izstādē “Nature Expo 2017” no 28. līdz 30. aprīlim Ķīpsalā. Klātienē varēs vērot spraigas sacensības un izcilu floristu paraugdemonstrējumus, kas veltīti kāzu tematikai!
Lasīt vairāk >>>

Izstādē “Nature Expo 2017” Ķīpsalā – viss darbiem dārzā!

Sēklas, stādus, augsnes uzlabotājus, laistīšanas sistēmas, lapenes, siltumnīcas, dārza tehniku, inventāru… un vēl daudz ko citu dārza darbiem no 28. līdz 30. aprīlim izstādē “Nature Expo 2017” piedāvās vairāk nekā 100 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Ukrainas un Itālijas. Sagatavojies sēšanas un stādīšanas darbiem arī tu!
Lasīt vairāk >>>


„RIPO AUTO” 2017. gada dizaina konkursa rezultāti

Jaunrades skolas un Rīgas 28. vidusskolas sadarbība turpinās un arī šogad „RIPO AUTO” stends izstādē „Nature Expo 2017” bija ļoti labi apmeklēts visas trīs dienas. Šoreiz ekspozīcijai bija 2 lielas daļas - tradicionālais RIPO AUTO dizaina konkurss un Rīgas domes finansētā konkursā kopā ar citu valstu cilvēkiem gatavotās kokles „Caur sidraba birzi gāju, zelta kokles rociņā”.
Lasīt vairāk >>>

DLG (Vācijas Lauksaimniecības biedrība) informēs par lauksaimniecības mašīnu un iekārtu gadatirgu „Agritechnica”

Visjaunākās lauksaimniecības mašīnas un iekārtas, jaunākie risinājumi un koncepcijas augkopībā reizi divos gados tiek izrādīti pasaulē vadošajā lauksaimniecības mašīnu un iekārtu gadatirgū „Agritechnica”, Hannoverē, Vācijā, kas šogad norisināsies no 12. novembra līdz 18. novembrim.
Lasīt vairāk >>>

SIA „Efija-2” piedāvās kvalitatīvas saimniecības preces un plastmasas izstrādājumus par labākajām cenām!

„Efija-2” piedāvājumā būs viss nepieciešamais uzkopšanai, preces vannas istabai, virtuves piederumi un preces bērniem, dzīvniekiem, dārza darbiem, kā arī daudz citu ikdienā noderīgu lietu.
Lasīt vairāk >>>

Apskati neparastus dārza un telpu interjera priekšmetus!

Metālmākslinieks Mārtiņš Sproģis izrādīs no vecām uzgriežņu atslēgām un mašīnu detaļām veidotus oriģinālus dārza un telpu dizaina priekšmetus, kā arī interjera lietas no akmens un nerūsējošā tērauda. Tas viss būs pieejams par izstādes cenām!
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies Latvijā ražotus produktus no kazas piena!

Latvijas kazkopības biedrība izstādē „Nature Expo 2017” piedāvās kazas piena produktu degustāciju (sieri, konditoreja, saldējumi), kazas piena produktu iegādi, pirts lietas (kazas piena ziepes), ģērētas kazlēnu ādas un vēl citus produktus. Būs iespēja saņemt informatīvu reklāmas bukletu par Latvijas kazu audzētāju uzņēmumiem.
Lasīt vairāk >>>

„Liktenis” prezentēs dekoratīvos izstrādājumus mājai un dārzam

SIA „Liktenis” izstādē piedāvās dārza strūklakas, puķu vāzes un dārza galdus, stabus un pasētas, betona balustrādes un pakāpienus. „Nature Expo 2017” laikā visām precēm būs 10% atlaide.
Lasīt vairāk >>>

Apskati Latvijā ražotus plastmasas pontonus un kubla vannas!

Izstādē „Nature Expo 2017” varēsiet iepazīties ar „Polipontons” piedāvājumu. Pontoni un kubla vannas varēs pasūtīt par īpašām cenām, ja pasūtījuma brīdī uzrādīs izstādē saņemto kuponu! (Piedāvājums spēkā līdz 19. maijam.)
Lasīt vairāk >>>

Nobaudi „Sunday Smile” maltīti!

„Sunday Smile” autobuss ir profesionāla virtuve „uz riteņiem”, kas ļauj jebkurā vietā piedāvāt svaigu augstas kvalitātes maltīti. Arī izstādes „Nature Expo 2017” apmeklētājiem būs iespēja baudīt „Sunday Smile” gardos ēdienus.
Lasīt vairāk >>>

Jaunums tiem, kas mīl stādīt – portāls www.stadisim.lv! Dārzniecības, pakalpojumi un preces – viss jūsu dārza skaistumam!

„Stādīsim.lv” piedāvā kopējā KATALOGĀ apkopotu Latvijas dārzniecību un individuālo stādaudzētāju piedāvāto stādu un sēklu sortimentu, kā arī iespēju iegādāties sev vēlamo ērtā un modernā veidā – pasūtot to par ražotāja cenām, pat neizejot no mājām vai ofisa.
Lasīt vairāk >>>

Apskati koktēlnieku-meistaru Rūrānu darbus!

Izstādē „Nature Expo 2017” varēs apskatīt dvīņu brāļu Aigara un Ivara Rūrānu darbus no koka. Viņi realizē dažādas ieceres, kas pēc tam izdaiļo parkus, mājas, pagalmus un citas vietas.
Lasīt vairāk >>>

Jaunrades skola – RIPO AUTO kustība un kokles tapšana!

RIPO AUTO ir Arnolda un Dzintras Ziemeļu kopā ar Rīgas 28. vidusskolu un citiem daudziem partneriem un atbalstītājiem attīstīta iniciatīva. Likumsakarīgi tika nodibināta Jaunrades skola un tā ik gadus pilnveidojas un papildinās ar jaunām idejām un darbību.
Izstādē „Nature Expo 2017” Jaunrades skolai papildus RIPO AUTO būs atkal jaunu ideju redzamie rezultāti! Varēs vērot kokles gatavošanas procesu un arī paši tajā piedalīties. Vēl būs RIPO AUTO koka auto modeļu ekspozīcija, dizaina konkurss. Turklāt interesenti varēs uzzināt vairāk par iespējām aicināt mūsu radošo darbnīcu pie sevis.
Lasīt vairāk >>>

“Naturlive” gaisa attīrīšanas sistēma

Izstādē „Nature Expo 2017” varēsiet iepazīties ar „Naturlive” gaisa attīrīšanas sistēmu. Izstādes pēdējā dienā starp apmeklētājiem, kuri būs aizpildījuši konkursa anketu, tiks izlozēts viens, kas iegūs „Naturlive” gaisa attīrītāju!
Lasīt vairāk >>>

Apskati un izdevīgi iegādājies „Raunas Lauktehnikas” produkciju!

SIA “Raunas Lauktehnika” stenda apmeklētājiem būs iespēja apskatīt un iegādāties:
• Mēbeles mājai un dārzam – galdi, krēsli, soli, plaukti un kumodes;
• Dārza aksesuārus – lapenes, arkas, paviljonus, puķu statīvus un kastes, dekoratīvās sienas un sfēras, ugunspodus u.c.;
• Interjera aksesuārus – svečturus, lustras, augļu grozus, malkas statīvus u.c.;
• Stikla un keramikas izstrādājumus, mākslīgos ziedus un sveces.
Lasīt vairāk >>>

Saimniecība „Vējiņi” piedāvās zemeņu stādus

Izstādē „Nature Expo 2017” būs iespēja iegādāties agro, vidējo un vēlo zemeņu šķirņu stādus, remontantās, kā arī mēnešzemenes no saimniecības „Vējiņi”.
Lasīt vairāk >>>

Iegādājies „MATOGARD” produkciju izdevīgāk!

Uzņēmuma „MATOGARD LV” pārstāvji izstādes „Nature Expo 2017” apmeklētājiem piedāvās konsultācijas par augu substrātu un organiskā mēslojuma „MATOGARD” izmantošanu, piemērošanu, kā arī par informēs par konkurētspējīgajām priekšrocībām, produkcijas iegādāšanās iespējām, sadarbības iespējām u.c.
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies īrisu, hostu un peoniju stādus no Ziedudārzs.lv!

„Pasaule ir skaista tik, cik skaistu un labu mēs to paši radām. Savas pasaules skaistumu es rodu caur ziediem!” – teic Dzintra Jurevica, kura izstādes apmeklētājiem dāvās iespēju iegādāties viņas ziedu dārzā Tukumā audzētu ziemciešu – īrisu, hostu un peoniju – stādus.
Lasīt vairāk >>>

Skaisti un gaumīgi ar rokām darināti aksesuāri

Izstādes „Nature Expo 2017” apmeklētāji varēs iegādāties floristes, rokdarbnieces un puķu mīļotājas Mārītes Kagaines ar rokām darinātus aksesuārus!
Lasīt vairāk >>>

Nogaršo un iegādājies „Dabas maizes” jaunumus!

„Dabas maize” – tas ir stāsts par tīru maizi, dabīgām sastāvdaļām, mīlestību un prieku cept to, kas citiem garšo! Piedāvājumā dažādu veidu rudzu, baltmaizes un saldskābās maizes, kā arī plašu konditorejas izstrādājumu klāstu.
Lasīt vairāk >>>

SIA „EKO INVEST” piedāvās stikla verandas, paviljonus, oranžērijas un siltumnīcas!

Izstādes „Nature Expo 2017” laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar jauniem Vācijā ražotiem produktiem – stikla verandām, paviljoniem, nojumēm, terasēm un siltumnīcām, kuru ražošanā izmantoti inovatīvi tehnoloģiskie un dizaina risinājumi, jauni materiāli.
Lasīt vairāk >>>

SIA „Irrigation Systems” piedāvās automātiskās laistīšanas sistēmas

Izstādē „Nature Expo 2017” būs pieejami Amerikas ražotāja „Rain Bird” laistīšanas sistēmu materiāli zālienam, apstādījumiem un siltumnīcām. Interesenti varēs saņemt konsultācijas un rekomendācijas, kā arī palīdzību, lai rastu optimālu un pareizu risinājumu katram realizējamam projektam!
Lasīt vairāk >>>Apskati „Trusis un citi” šķirnes trušus un uzzini par tiem visu interesējošo!

LSAB „Trusis un citi” prezentēs šķirnes trušus, lai iepazīstinātu izstādes apmeklētājus ar Latvijā audzētajām trušu šķirnēm, konsultēs par to īpatnībām un saimniecisko pielietojumu, kā arī prezentēs no trušiem iegūstamo produkciju un izstrādājumus.
Lasīt vairāk >>>

Akvmarket.eu piedāvās labākos instrumentus un piederumus dārza darbiem

Piedāvājumā būs augstas kvalitātes darba instrumenti – dzīvžogu šķēres, šķēres potēšanai, grieznes, naži un vēl citi.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsti Latvijas lauku sieviešu rokdarbus un pārtikas amatniecību!

Latvijas Lauku sieviešu apvienības (LLSA) stendā būs gan rokdarbi, gan ēdamas lietas: tortes, cepumi, zāļu tējas, maize, ievārījumi, adījumi (zeķes, cimdi, cepures), tamborējumi, bērnu rotaļlietas, dzintara krēmi, ziepes, rotaslietas, filcēti mēteļi, kleitas, jakas, čības, apavi, pirts cepures, lina izstrādājumi, apdrukātas krūzes, koka karotes, austi tautiskie svārki, austi grezni apmetņi, šalles, zīda šalles, kaklasaites, eļļas miniatūrglezniņas, dabīgas sveces, tomātu un ķirbju sēklas, šūpuļkrēsli.
Lasīt vairāk >>>

Ekosiltumnīcas.lv piedāvās izturīgākās polikarbonāta siltumnīcas tirgū!

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja piedalīties momentloterijā un laimēt:
- atlaides siltumnīcu iegādei,
- vienu 3x4 M siltumnīcu bez maksas
- un citas vērtīgas balvas!
Lasīt vairāk >>>

„Eternit Baltic” prezentēs izturīgus, uzticamus, praktiskus un ilgmūžīgus jumta segumus un risinājumus!

Speciālisti lauksaimniecības pārstāvjiem un citiem apmeklētājiem izstādē sniegs konsultācijas un palīdzēs atrast atbilstošāko risinājumu konkrētai noliktavai vai dzīvnieku novietnei. „Eternit Baltic” zinātnisko pētījumu un attīstības nodaļa pastāvīgi strādā, pilnveidojot izstrādājumu kvalitāti, lai viļņotās loksnes pilnībā atbilstu Jūsu prasībām.
Lasīt vairāk >>>

Harkovas Gultņu rūpnīca (PAS „HARP”) piedāvās lodīšu un cilindrisko rullīšu gultņus, gultņu mezglus, Y-gultņus lauksaimniecības tehnikai

Harkovas Gultņu rūpnīca „HARP”, iepriekš „GPZ-8”, ražo vairāk nekā 500 veidu gultņus ar ārējo diametru 30–400 mm, kas tiek izplatīti ar preču zīmēm „HARP”, „HARP-AGRO”, „HARP-AUTO”.
Lasīt vairāk >>>

Apskati z/s „Kalnmesteri” kalējmeistaru darbus!

“Kalnmesteros” strādā un arī tevi gaida meistari, kuri metālu pārvērš idejās un mākslas darbos, bet ieceres – realitātē. Izstādē „Nature Expo 2017” varēs apskatīt virkni skaistu un praktiski noderīgu lietu – vairāk nekā 15 grilus, dažādas žāvētavas, ugunskura vietas, lukturus, elementus puķu podu izvietošanai un vēl daudz ko citu!
Lasīt vairāk >>>

100% dabīgi, neaizstājami organiskie mēslojumi un augsnes maisījumi no „Green-PIK LAT”!

SIA „Green-PIK LAT” pārstāvji izstādes apmeklētājiem sniegs plašu informāciju par Latvijā ražotā organiskā mēslojuma – Vermikomposta – ilgtspējīgo iedarbību augsnes uzlabošanā, kā arī pastāstīs par tā pielietojumu Jums interesējošiem kultūraugiem.
Lasīt vairāk >>>

Apskati un iegādājies „Janssens NV” siltumnīcas!

„Nature Expo 2017” apmeklētājiem būs iespēja izvēlēties sev beļģu firmas „Janssens NV” augstākās kvalitātes siltumnīcas un oranžērijas, kas veidotas no alumīnija profila un stikla, kā arī lapenes un nojumes. Visām „Janssens” standarta siltumnīcām izstādes laikā būs pieejama 15% atlaide no rūpnīcas cenas, savukārt izstādes eksponātiem – 20% atlaide!
Lasīt vairāk >>>

"Sapņu rotas" - ekskluzīvi roku darbi

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja apskatīt un iegādāties vintage rotas no misiņa un vara ar akmeņiem, kvarciem un kristāliem, kā arī etniska stila sudraba rotas un dzintaru.
Lasīt vairāk >>>

Edgara Amerika kūdras darbnīca prezentēs inovatīvu apmetumu

Izstādē „Nature Expo 2017” Edgara Amerika kūdras darbnīca pirmo reizi publiski eksponēs inovatīvu dekoratīvo apmetumu no kūdras. Tā ir īpaši veidota špakteļmasa no kūdras, kuras sastāvā ir tādu sugu augi un koki, kuri ir sastopami Latvijā kopš Ledus laikmeta un ir trūdējuši tūkstošiem gadu.
Lasīt vairāk >>>

Stādaudzētava „Rozītes” piedāvās Latvijā audzētus rožu stādus

Mēs izstādē „Nature Expo 2017” piedāvāsim Latvijā audzētus rožu stādus dārziem un siltumnīcām – krūmrozes, floribundrozes, parka rozes, angļu krūmrozes, Vīteņrozes, klājeniskās rozes un tējhibrīdrozes. Piedāvājam pirmā un otrā gada rožu stādus.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsti „Muurikka” piedāvājumu!

„Muurikka” ražo visa veida āra virtuves piederumus, kas paver jaunas iespējas ēdiena pagatavošanā. Mēs gribam, lai cilvēki biežāk sanāk kopā un izbauda ēdienu, tāpēc „Nature Expo 2017” piedāvājumā būs elektriskās kūpinātavas, gāzes/elektriskie grili, liela pannu izvēle un visa veida āra virtuves aksesuāri. Izstādē šos produktus varēs iegādāties par īpašu cenu!
Lasīt vairāk >>>

Apskati un pasūti masīvkoka izstrādājumus!

„VK Koka Dizains” izstādē prezentēs dažādas masīvkoka dārza skulptūras, mēbeles un citus koka izstrādājums. Apmeklētāji varēs smelties idejas un jau izstādes laikā veikt individuālos pasūtījumus!
Lasīt vairāk >>>

Viss Tava dārza interjeram, funkcionalitātei un atpūtai ģimenes vai draugu lokā! Ekoloģiskas būves, kas papildinās Tavu ikdienu!

„NeoMājas.lv” izstādes „Nature Expo 2017” apmeklētājiem prezentēs populārāko dārza mājas modeli „Karmena” un ļaus to apskatīt ne tikai no ārpuses, bet arī no iekšpuses. Šo dārza māju izstādē varēs iegādāties par īpaši labu cenu! Turklāt dārza mājā būs redzams arī speciāls grils (pārvietojams).
Lasīt vairāk >>>

Apskatiet „GARDENIS” dārza siltummājas–siltumnīcas!

Izstādē „Nature Expo 2017” uzņēmums SIA „Preces darbam” piedāvās apskatīt dārza siltummājas–siltumnīcas, kas izmantojamas gan kā oranžērijas, gan kā augu audzēšanas mājas. Zinoši speciālisti konsultēs Jūs par jaunākajiem siltumnīcu modeļiem. Turklāt varēsiet iegādāties Ukrainā ražotus čuguna traukus – pannas, katlus un pīles no rūpnīcas „BIOL”.
Lasīt vairāk >>>

„Timbero” piedāvās dārza mājiņas, vasarnīcas, pirtis, lapenes un citas koka konstrukcijas dārza un pagalma labiekārtošanai!

„Timbero” stendā būs iespēja aplūkot koka dārza mājiņu un koka lapeni, saņemt atlaides un pieteikties īpašajiem piedāvājumiem. Dārza mājā un lapenē būs izveidots īpašs interjers, lai klientiem būtu vieglāk iztēloties mājiņas iekārtojumu un kopējo izskatu savā dārzā. „Timbero” izstādes apmeklētājiem sniegs iespēju saņemt 5 % atlaidi visiem pasūtījumiem, kas tik veikti līdz 1. jūnijam.
Lasīt vairāk >>>

„BAUMERA” piedāvājumā būs Lietuvā ražotas siltumnīcas un jumtiņi

SIA „BAUMERA” stendā varēsiet iepazīties ar Lietuvā ražotajām „KLASIKA” siltumnīcām un to aksesuāriem, kā arī ar „STARKEDACH” jumtiņiem un dažāda veida plastikātiem.
Lasīt vairāk >>>

„JUMATEX” piedāvās iegādāties saliekamās koka pirtis, dārza mājas un bērnu laukumus!

Izstādē „Nature Expo 2017” prezentēsim koka pirti, kuru varēs iegādāties par akcijas cenu! Vēl „JUMATEX” pakalpojumu klāstā ietilpst pamatu izveide un mājas uzstādīšana, kā arī bērnu laukumu uzstādīšana. Tāpēc izstādē bērnu laukumiem piedāvāsim 10% atlaidi no mājas lapā redzamās standarta cenas.
Lasīt vairāk >>>

„Vālodze V” aicina uz izstādi „Nature Expo 2017”!

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja iegādāties dekoratīvos kokus un krūmus, augļu koku un ogulāju stādus, rozes, krūmmelleņu stādus, petūnijas un pelargonijas, kā arī zemeņu stādus.
Lasīt vairāk >>>

Medus citās garšās!

SIA „Green Hive” izstādē piedāvās medu ar čili, lavandu, piparmētru, šokolādi, kanēli, dzērveni un pīlādzi. Vēl – ogas medū (ar bišu maizi), sulas un sīrupi ar medu, augļu konfektes ar medu, kā arī dāvanu komplekti.
Lasīt vairāk >>>

Mikrobioloģiskie mēslojumi – labas ražas un veselīgas augsnes pamats!

„Bioefekts” izstādē „Nature Expo 2017” piedāvās mikrobioloģiskos preparātus –trihodermīnu, biomiksu, azotobakterīnu, biokompostētāju, mēslojumu – rozēm, zemenēm, rododendriem, skujeņiem un citiem augiem.
Lasīt vairāk >>>

„DM TEHNIKA” piedāvās aktuālākos un jaunākos dārza kopšanas instrumentus!

„Nature Expo 2107” apmeklētājiem tiks piedāvāta tehnika, kas darbu dārzā pārvētīs par atpūtu! Piedāvātās preces: dārza frēzes, aeratori, zāles pļāvēji, trimeri, lapu pūtēji. Īpaša uzmanība tiks vērsta uz videi draudzīgo sēriju – akumulatora produkti (zāģi, trimeri, lapu pūtēji, dzīvžogu šķēres, zāles pļāvēji). Turklāt apmeklētājiem būs iespēja izbraukt testa braucienu ar traktoriņu un raideri!
Lasīt vairāk >>>

„Gailis A” piedāvājumā būs darba apģērbi un apavi!

Lasīt vairāk >>>

Artūrs Bidiņš: Izstādes ”Nature Expo” projekta vadītājs   +371 26579824   +371 67065009   natureexpo@bt1.lv