Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
„DM TEHNIKA” piedāvās aktuālākos un jaunākos dārza kopšanas instrumentus!

„Nature Expo 2107” apmeklētājiem tiks piedāvāta tehnika, kas darbu dārzā pārvētīs par atpūtu! Piedāvātās preces: dārza frēzes, aeratori, zāles pļāvēji, trimeri, lapu pūtēji. Īpaša uzmanība tiks vērsta uz videi draudzīgo sēriju – akumulatora produkti (zāģi, trimeri, lapu pūtēji, dzīvžogu šķēres, zāles pļāvēji). Turklāt apmeklētājiem būs iespēja izbraukt testa braucienu ar traktoriņu un raideri!

Automower – glīts mauriņš bez jebkādas piepūles!
Jaunums – akumulatoru produktu sērija papildināta ar zāles pļāvēju!

Būs iespēja bez maksas noformēt uzņēmuma klienta karti, kuru vēlāk uzrādot veikalā tiks piešķirta atlaide pirkumiem, kā arī tiks sniegta iespēja izmantot īpašos izstāžu piedāvājumus un atlaides vēl mēnesi.

Atnāc uz „Nature Expo 2017”, uzzini un izmanto iespējas!


SIA „DM TEHNIKA” ir specializēts meža un dārza tehnikas, kā arī darbarīku veikals. Tajā tiek nodrošināts plašs meža un dārza tehnikas sortiments; tehnikas ekspertu bezmaksas konsultācijas; servisa pakalpojumi; rezerves daļas un remonts. Mūsu galvenais mērķis ir piedāvāt saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem mūsdienīgus un kvalitatīvus pakalpojumus. Augstākais darba novērtējums ir mūsu klientu atzinība.

Vairāk:
www.zalesplavejs.lv
www.facebook.com/Zalesplavejs


Artūrs Bidiņš: Izstādes ”Nature Expo” projekta vadītājs   +371 26579824   +371 67065009   natureexpo@bt1.lv