Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
Dalībnieku katalogs Statistika Galerija

Dalībnieku saraksts, kas piedalās izstādē.

Ik gadu izstāde pulcē vairāk nekā 16 tūkstošus apmeklētāju un tajā piedalās aptuveni 211 dalībnieku.

„Nature Expo 2016”
Floristu konkurss „Pavasara elpa” (22.–23.04.2016.)
„Nature Expo 2015”
Meža tehnikas demonstrējumi (23.04.2015.)
Dārzs. Flora galerija
Mežs un Koks galerija
Rigaagro galerija



Jaunumi

Harkovas Gultņu rūpnīca (PAS „HARP”) piedāvās lodīšu un cilindrisko rullīšu gultņus, gultņu mezglus, Y-gultņus lauksaimniecības tehnikai

Harkovas Gultņu rūpnīca „HARP”, iepriekš „GPZ-8”, ražo vairāk nekā 500 veidu gultņus ar ārējo diametru 30–400 mm, kas tiek izplatīti ar preču zīmēm „HARP”, „HARP-AGRO”, „HARP-AUTO”.
Lasīt vairāk >>>

Apskati z/s „Kalnmesteri” kalējmeistaru darbus!

“Kalnmesteros” strādā un arī tevi gaida meistari, kuri metālu pārvērš idejās un mākslas darbos, bet ieceres – realitātē. Izstādē „Nature Expo 2017” varēs apskatīt virkni skaistu un praktiski noderīgu lietu – vairāk nekā 15 grilus, dažādas žāvētavas, ugunskura vietas, lukturus, elementus puķu podu izvietošanai un vēl daudz ko citu!
Lasīt vairāk >>>

Pēc stādiem uz “Nature Expo 2017” Ķīpsalā!

Jau šajā nedēļas nogalē, no 28. līdz 30. aprīlim, Ķīpsalā notiks izstāde “Nature Expo 2017”, kurā būs plašs stādu piedāvājums – dažnedažādu šķirņu augļu koki, ogulāji, puķes, košumkrūmi un citi. Katrs atradīs ko piemērotu savai puķu dobei, balkonam, mazdārziņam vai lauku sētai!
Lasīt vairāk >>>

100% dabīgi, neaizstājami organiskie mēslojumi un augsnes maisījumi no „Green-PIK LAT”!

SIA „Green-PIK LAT” pārstāvji izstādes apmeklētājiem sniegs plašu informāciju par Latvijā ražotā organiskā mēslojuma – Vermikomposta – ilgtspējīgo iedarbību augsnes uzlabošanā, kā arī pastāstīs par tā pielietojumu Jums interesējošiem kultūraugiem.
Lasīt vairāk >>>

Apskati un iegādājies „Janssens NV” siltumnīcas!

„Nature Expo 2017” apmeklētājiem būs iespēja izvēlēties sev beļģu firmas „Janssens NV” augstākās kvalitātes siltumnīcas un oranžērijas, kas veidotas no alumīnija profila un stikla, kā arī lapenes un nojumes. Visām „Janssens” standarta siltumnīcām izstādes laikā būs pieejama 15% atlaide no rūpnīcas cenas, savukārt izstādes eksponātiem – 20% atlaide!
Lasīt vairāk >>>

Kāzu sezona tuvojas! Uzzini jaunumus kāzu dekoru modē!

Tuvojas aktīvākais kāzu laiks, tāpēc piedāvājam nelielu ieskatu kāzu dekoru aktualitātēs. Tendences atklāj floriste dekoratore Evija Apermane, kura 29. aprīlī kopā ar citiem Baltijas valstu meistariem aicina uz kāzu dekoru veidošanas paraugdemonstrējumiem izstādē “Nature Expo 2017”. Neatliec līgavas pušķa izvēli uz pēdējo brīdi!
Lasīt vairāk >>>

Artūrs Bidiņš: Izstādes ”Nature Expo” projekta vadītājs   +371 26579824   +371 67065009   natureexpo@bt1.lv