Profesionālas virtuves un tirdzniecības iekārtas no “Inkomercs K”


Ar rudenīgiem sveicieniem “Inkomercs K” stendā Jūs gaidīs profesionāli speciālisti, kas iepazīstinās ar profesionālām virtuves un tirdzniecības iekārtām.

Apmeklētāju uzmanībai piedāvās dažādas jaunas un mūsdienīgas iekārtas no Eiropas un Krievijas ražotājiem, kas nozarē iemantojuši popularitāti, pateicoties cenām, kvalitātei un dizainam. Apmeklētāji varēs dzīvē apskatīt vitrīnas, ledusskapjus, indukcijas krāsnis, kartupeļu mizotājus, raudzēšanas skapjus un citas profesionālās iekārtas.

Šogad vēlamies pievērst apmeklētāju uzmanību iekārtām, kas nāk no Krievijas un strauji iekaro Eiropas tirgu, pateicoties augstai kvalitātei un pievilcīgai cenai, kā arī gaumīga dizaina dēļ. Krievijas iekārtu ražotāji kā “Abat”, “Polus” un “MasterGrill” izvēlas jau gana daudzi klienti. Ņemot vērā, ka “Inkomercs K” ir šo abu ražotāju oficiālais dīleris, uzņēmuma klienti visātrāk tiek pie ražotāju jauninājumiem un aktuālajiem piedāvājumiem.

Izstādē tiks pārstāvētas iekārtas, kas ražotas Polijā, Baltkrievijā un Itālijā. Izstādēs varēs iepazīties ar “Cold”, “Baranovich” un “Zanussi” iekārtām profesionālām virtuvēm.

Meklējiet uzņēmuma ekspozīciju Hallē Nr.2 stendā D8 un speciālisti atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

Uz tikšanos izstādē “Riga Food 2018”!