„Master Foto” jaunumi izstādē „RigaPhotoShow 2016”

Jau piekto gadu mēs, viens no lielākajiem foto un video tirgotājiem Latvijā – „Master Foto”, piedalīsimies ar savu stendu izstādē „Riga Photo Show 2016” Ķīpsalā. Parādīsim no „Photokina 2016” atvestus jaunumus un citas aktualitātes.

GoPro Hero5 un Removu
Mūsu stendā būs iespējams apskatīt un iegādāties pavisam nesen izsludinātās ilgi gaidītās GoPro Hero5 sērijas kameras. Ūdensdrošā 4K kamera ar digitālo attēla stabilizāciju, balss vadību un skārienjutīgu ekrānu ir šobrīd labākā "action" kamera. Parādīsim arī Removu piedāvātos interesantos aksesuārus priekš GoPro – mikrofonus, ekrānus un citus.

Bowens X Gen

Viens no zināmākajiem jaunumiem studijas aprīkojuma jomā ir jaunā Bowens zibspuldžu sērija Generation X. Trīs jaudīgas studijas zibspuldzes un viena ar akumulatoru darbināma portatīvā zibspuldze ir ieguvušas gan jaunu korpusu, gan daudz noderīgu funkciju. Ātras, jaudīgas un izcili precīzas – tās varētu būt katra profesionāla studijas fotogrāfa vēlmju sarakstā!

Jinbei HD-610 un HSS trigeri

Arī Jinbei ir jau zināms ražotājs, un piedāvā jaunu portatīvu zibspuldzi HD-610, kam ir ne tikai liela jauda, bet arī TTL vadība. Parādīsim izstādē gan šo jaunumu, gan arī Jinbei radītos HSS trigerus, kas ļauj sastindzināt pat ātru kustību studijas apstākļos.

Walimex Newcomer
Arī no Walimex parādīsim šajā sezonā jaunpienācējus – zibspuldzes Newcomer. Tās ir izdevīga alternatīva Bowens tehnikai. Walimex jaunās Newcomer zibspuldzes ar S-veida stiprinājumu ļauj izmantot visus Bowens paredzētos aksesuārus, kā arī ir iespējama attālināta zibspuldzes vadība, iegādājoties speciālo palaidēju. Lētāks un labs risinājums nelielai studijai, portretiem, priekšmetu fotografēšanai.

Video gaismas

Jau „Photokina” ietvaros apskatītus, arī „Riga Photo Show” rādīsim lokanos LED paneļus no Falcon Eyes. Varbūt sākumā RX-18T šķitīs amizants gaismas ķermenis, bet tikai līdz brīdim, kad atklāsi tā plašo pielietojumu. Mūsu stendā varēsi to apskatīt. Tomēr tiem, kas priekšroku dod klasiskākas formas apgaismojuma avotiem, parādīsim jaudīgās ML-LED45F E27 patronas led lampas un LPL-1602T-K3 paneļus, kā arī dimējamas fluorescentās dienas gaismas Menik MM-9D. Tieši sev piemērotāko vislabāk meklēt tad, kad visu vari apskatīt uz vietas, tāpēc gaidīsim Tevi mūsu stendā!

Yongnuo YN-660 zibspuldze un ExpoImaging Rouge zibspuldžu gaismas veidotāji

Strobistiem interesants aksesuārs būs YongNuo zibspuldze YN-660. Tai ir iespaidīga jauda un iebūvēts radio uztvērējs, lai to varētu vadīt no attāluma. Īpaši radošām izpausmēm parādīsim ExpoImaging Rogue gaismas veidošanas aksesuāru klāstu, kas sastāv no krāsu filtriem, atstarotājiem un šūnām.

Azden mikrofoni + Zoom rakstītāji
Video veidotājiem parādīsim jaunumu mūsu klāstā – Azden mikrofonus, kas nodrošina profesionālas kvalitātes skaņu. Zoom rakstītāji savukārt palīdz ierakstīt augstas kvalitātes video. Šāds pāris var kalpot kā atslēga labākam Tavam nākamajam video. Tos visus varēsi aplūkot mūsu stendā.

Dažādi
No mūsu ilglaicīgā partnera Benro būs apskatāmi vairāki jauni statīvu modeļi un somas. Video veidotājiem parādīsim sliedes, stabilizatorus un dažādus turētājus.

Mūsu stendā būs iespējams apskatīt jaunumus, nofotografēties, aprunāties ar mums un citiem!

Vairāk:
www.masterfoto.lv
www.sportakameras.lv
www.facebook.com/masterfotolv


Seko mums:Izstāde


Rīko: