Apskati jauno telefoto objektīvu priekš Sony E pilnkadra kamerām – Zeiss Loxia 85mm f/2.4!

Loxia saime iegūst ceturto biedru – īsu telefoto objektīvu, kas savienojams ar Sony E kamerām, turklāt tā funkcijas ir vienlīdz labas gan priekš foto, gan video uzņemšanas. Ievērtē jauno telefoto objektīvu „Focus Nordic” stendā!

Tāpat kā citi Zeiss Loxia sērijas objektīvi, Zeiss Loxia 85mm f/2.4 ir speciāli izgatavots, lai atbilstu Sony kompakto pilnkadra kameru attēla sensoram un elektronikai. Optiskā konstrukcija ar 7 lēcām un 7 grupām ir balstīta uz labi pazīstamā Zeiss Sonnar dizaina, bet tas ir optimizēts priekš digitālās fotogrāfijas un augstas izšķirtspējas sensora. Trīs no lēcām ir izgatavotas no īpaša stikla, kas neitralizē hromatiskās aberācijas.

Precizitāte un saprāts
Objektīvs satur elektroniku, kas nodod informāciju kamerai par fokusa attālumu, diafragmu un fokusa kustībām. Kamera uztver mazāko manuālā fokusa gredzena pagriezienu, kas automātiski aktivizē palielinājuma funkciju, ja kameras lietotājs to vēlas. Fokusa gredzenam ir 220o rotācijas leņķis no minimālā objekta attāluma līdz bezgalībai, nodrošinot perfektu kontroli pār definīciju. Tā ir svarīga iezīme, kad izmantojat lielu f/2.4 diafragmas atvērumu, kur ir sekls lauka dziļums. Smalki rievota gumijas virsma pirkstiem rada sajūtu, ko tikai labi veidots objektīvs var dot.

Mīksta un precīza fokusa gredzena kustība ir vēl viena iezīme, ko ļoti novērtē videoklipu filmētāji. Visiem Zeiss Loxia objektīviem ir vienādi diametri, kas atvieglo aksesuāru, kas palīdz ar fokusu, lietošanu, kā piemēram Zeiss lēcu pārnesums, profesionāls instruments, tieši šādam mērķim. Vēl viena praktiska funkcija ir deaktivizēt diafragmas klišķa apstādināšanu (click-stop), lai padarītu to par bezpakāpju.

Zeiss Loxia 85mm f/2.4 būs garākais fokusa attālums no visas Loxia saimes, kas jau ietver divus platleņķa objektīvus (21mm un 35mm) un 50mm standarta objektīvu. Tāpat kā citi „radinieki”, šis objektīvs ir izgatavots no metāla un, izmantojot gumijas blīves, ir aizsargāts no putekļiem un mitruma.

Tehniskos rādītājus un iezīmes uzzini ŠEIT

Tiekamies „Focus Nordic” stendā izstādē „Riga Photo Show 2016”!
Seko mums:Izstāde


Rīko: